Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Saját súllyal otthon, heti 4x...

Saját súllyal otthon, heti 4x megdolgozva a teljes testet számíthatok formásodásra, és csekély izmosodásra?

Figyelt kérdés

tudom hogy mit kéne enni,tudom hogy súlyzó kéne,tudom hogy kamu a fegyencedzés,de mégis:

van értelme csinálni? Szegények vagyunk nagyon,nyári munkákból meg besegítek a rezsibe és kaját veszek az egész család számára.

Köszönöm a válaszokat,akármilyenek is.


2011. jún. 22. 13:39
 1/7 anonim válasza:
100%

fiú vagy vagy lány? kor?

Amúgy bárhogy edzel azmár csak jó lehet a testednek. Fő a rendszeresség!

2011. jún. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
fiú,csak olvasom hogy az állóképességem nő tőle,de szeretnék egsy kicsit izmosodni..
2011. jún. 22. 13:57
 3/7 A kérdező kommentje:
16
2011. jún. 22. 13:57
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Így van, a mozgás jó, akárhogy is teszed. Ha nincs pénz súlyzókra v konditeremre, akkor csináld a saját testsúlyosokat. Nem leszel túl izmos, de átmozgatja a testet, és mint tudjuk: ép testben ép lélek ;)
2011. jún. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elején várható némi fejlődés, aztán az izomzatod hozzászokik a gyakorlatokhoz, utána nagyon nem fogsz már fejlődni szerintem. Kell a változatosság, súlyzós edzéseknél se túl jó ugyanazon izomcsoportokra ugyanazokat a gyakorlatokat csinálni mindig. Fekvőtámasz, tolódzkodás, húzódzkodás, hasprés mindenesetre rosszat nem fog tenni heti 3-4x, de túl sokat ne várj tőle. Próbáld 1-2 hetente növelni az edzések intenzitását, a gyakorlatoknál pakolj magadra otthoni súlyokat. Nálunk 4ezer forint egy hónapra a konditerem bérlet, nálam az 1 napi meló majdnem minimálbér mellett.
2011. jún. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nincs is a közelben,az a baj. :(

formásabb szeretnék lenni és később amint megtehetem megyek terembe. KÖSZÖNÖM! :)

2011. jún. 22. 14:19
 7/7 anonim ***** válasza:

ha nem Pesten élsz és nincs pénzed attól függetlenül rengeteg lehetőséged van sztem :) pl: futás (síkon, dombon, hegyen) lépcsőzés (pl: a vasútállomás feljárónál este fele mikor nincsenek annyian), húzóckodás (alsó felső madárfogással ezt úgy tudod kivitelezni ha nincs otthon rúd akkor vmi vékonyabb fa vagy játszótéren az állványnál természetesen ezt is akkor mikor már nincsenek sokan)

ezt nem tudom mennyire lehet kivitelezni de múltkor a bnőm mikor felvételizni ment rendőrnek és nem volt súlyzója simán fogott egy 30 kilós zsákot és azt emelgette vagy csináld azt h veszel egy kisebb lisztes zsákot és raksz bele földet és azt emelgeted otthon :) hasra meg pl ha van vmi lejtő akkor úgy fekszel h ne egy síkba légy a földel hanem a felső tested lentebb legyen remélem érthető voltam

Sok sikert az edzéshez:) UI: ne csak a felsőtested formázd vagy mi hanem igen is lépcsőzz fuss :)

2011. jún. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!