Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyúrok! Az egyik karom (bal...

Gyúrok! Az egyik karom (bal karom) egy centivel kisebb mint a másik és a jobb karomra általábban bicepszedzéskor jobban be szoktam durrani mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Honnan tudod, hogy 1 centi eltérés van?

Ez nagyon gáz, hogy a karodat méricskéled! :D

Mást is szoktál? Hátha nől.... :D

2011. jan. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Értelemszerűen azért mert jobbkezes vagy nincs ebben semmi különleges, azonban 1 centiméter nem számottevő.

A testépítés arról szól hogy arányosan kell fejlődni. Például: ha 180 cm magas vagy és 82 kg akkor arányos ha 38-as a bicepszed 37-es a vádlid a csípő mérete 106 a derekad 82 cm combod 57. Ez csak egy példa.és ha fekve nyomsz ,ne csináld többel mint amivel guggolsz és a felhúzásod legyen több mint a guggolás. Röviden nagy vonalakban erről szól a testépítés.

ui:hagyatkozz eleinte az alapgyakorlatokra, ne csinálj semmi extrémet amit a neten találsz és egy héten minimum 3x edzz ha tényleg fontos számodra.

üdv SZ.D.T.

2011. jan. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 férfiú ***** válasza:
Nekem is hasonló problémám volt. El fog múlni ha rendszeresen edzel. Azt javaslom, hogy ha pl.: ha 2kezes rúddal bicepszezel akkor figyelj jobban oda a bal karodra. Próbáld meg a súlyt úgy emelni, hogy a kis ujj felőli részre essen a tenyereden a nagyobb terhelés.(vagy egykezesnél úgy pakold a súlyt, hogy a belső felén több nehezebb legyen)Remélem érted mire gondoltam sok sikert!
2011. jan. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 férfiú ***** válasza:
Rotáld kifele az alkarodat
2011. jan. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csináld azt, hogy egy teljes éven keresztül ne erőltesd azt a karod! Semmi erőt ne fejtsél ki vele!

A másikkal meg gyúrjál, mint vazze! Hiperextrém külsőd lesz!

2011. jan. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 skadowsk válasza:
2. "Nagyvonalakban erről szól a testépútés" ezt a mondatodat te sem gondolhattad komolyan. Ne probalj okoskodniha nem megy. Ez teljesen normális amúgy az ismerőseimnek és nekem is néha vannak kisebb eltérések
2017. jan. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!