Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rubint Rékázni melyik napszakb...

Rubint Rékázni melyik napszakban a leghatásosabb? Van különbség ha mondjuk reggel/délben/lefekvés előtt csinálja az ember?

Figyelt kérdés

Én mikor csináljam, hogy feszesedjek és hatásosan?? :)

Amúgy jó alakom van, csak formásodni akarok még egy picit. Ha minden nap tornázom a Réka 2OO9es dvd-jére (egyik nap popsi, másnap has, combra nem kell, mert az nagyon izmos), mennyi idő után látszik az eredmény?


2011. jan. 27. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Kb egy időben minden nap,mellé diéta és 1-2 hónap múlva tök jól látszik!
2011. jan. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De este, reggel??? :) Most 49 kg vagyok és 163 cm, tényleg csak feszesednem kell. Az mennyi idő?? :)
2011. jan. 27. 23:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindegy mikor csinálod,szerintem 3-4 hét alatt feszesedsz
2011. jan. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A mikor talán mindegy, főleg eleinte, viszont a rendszeresség fontos, és az, hogy egy hónapon belül várhatóan nem lesz látványos eredménye. azt már talán két hét után is fogod érezni, hogy jobban bírod, de látszani legalább egy hónap.
2011. jan. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Rendben van, köszi szépen!

Csak azért kérdeztem, hogy mikor, mert úgy tudom a torna ATPt szabadít fel, amire napközben lenne szükségünk, ilyesmi. :)

2011. jan. 28. 08:14
 6/8 anonim válasza:
Főleg akkor, ha a Norbi nincs otthon. ;)
2011. jan. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:)) Norbinak hívják a volt-barátomat. :D
2011. jan. 28. 12:21
 8/8 anonim válasza:
Én a Schobert Norbira gondoltam, de így se rossz. :)
2011. jan. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!