Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jól látom, hogy manapság...

Jól látom, hogy manapság egyre több lány edz azért, hogy erősebb, izmosabb testalkata lehessen? Mit gondolsz erről? Te is közéjük tartozol?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez érdekes. Amúgy nem vettem észre, de ha egy nő formásan izmos az nekem hmmm :PP bejön.

Régi szép karatés idők, ott voltak szálkás-karcsú lyányzók :))

2011. jan. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sajnos nincs így.Pedig tudják,hogy a férfiaknak tetszik a formás enyhén izmos női test,mégis,ha megnézed a kérdéseiket,mindegyikben ott van a bűvös mondat-

Ugye ettől nem lesz izmos?-

A kondi teremben is ott bohóckodnak a lábtárogató géppel,a helyett,hogy guggolnálak,a felső test edzésétől meg betegesen rettegnek,mintha egy bicepsz gyakorlattól másnapra 40esre nőne a karjuk.

2011. jan. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen,én is közéjük tartozom.

Már lassan 5 éve járok konditerembe és egyáltalán nem lettem"férfiasan"izmos,pedig nagy súlyokkal dolgozom.

29/N

2011. febr. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!