Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet valakib...

Mennyi idő alatt lehet valakiből feketeöves Taekwondos?

Figyelt kérdés
egy év alatt lehetséges heti 6 edzéssel és hogy otthon is 3-4 órát gyakorol?
2011. jan. 30. 15:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

hali


Szerintem semmi sem lehetetlen talán még ez is sikerülhet.Persze nagyban függ tőled is..

2011. jan. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Feketeöves egy év alatt??!!! Na ne viccelj! XD

Legalább 6-8 év, és még így is lehet, hogy keveset mondtam.

2011. jan. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

6-8 év az nagyon sok!

max 3 év ha valaki het 6x csinája és még otthon is gyakorolja azt amit aznap csináltak....

2011. jan. 30. 16:12
 4/22 anonim ***** válasza:
Szinte kizárt. Nem ismerem a tkd-t, de a legtöbb ilyen küdősportban/harcművészetben az övvizsgák között el kell telnie egy megadott időnek, amit akkor sem tudsz kihagyni, Choi Hong Hi tanított hipertudású harcossá.
2011. jan. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
van egy idő, aminek el kell telnie két övvizsga közt, tehát pl fél évenként mehetsz leghamarabb a következő övre, mondjuk már láttam olyat is hogy egybe raktak le több övet.
2011. jan. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
ja és ha valaki heti 6x megy akkor azt versenyekre is viszik ahol sok tapasztalatot gyűjt feltéve ha az illető beleegyezik.
2011. jan. 30. 16:14
 7/22 anonim ***** válasza:
Na még annyit, hogy a tudásanyagot is szinte képtelenség 1 év alatt elérni. Talán ha minden nap több órát foglalkoznál vele... De az a hajlékonyság akkor sem hiszem, hogy összejönne egy év alatt. Amúgy pedig szerintem van ebben logika, ezek a harcművészetek nem csak harcolni tanítanak meg, de önfegyelmet is adnak. Ennek pedig egy fontos része a türelem.
2011. jan. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
én arra tippelek hogy az utolsó két öv a nehéz vagyis a piros és a fekete.
2011. jan. 30. 16:17
 9/22 anonim ***** válasza:
Figyelj, higgy, amit akarsz, de amire vágysz, az képtelenség. Amúgy pedig egy övvizsga nem csak technika, hanem rengeteg állóképesség, és gyanítom, hogy az elsőn összepisilnéd magad. A türelem pedig egy fontos erény, gyakorold, légyszi. Ha pedig mindenképpen gyorsan tanulhatóra vágysz, akkor a tkd f@szság neked, menj el thai-boxra, vagy bokszra.
2011. jan. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

meg az csak egy állomás lenne az életemben ha feketeöves lennék taekwondoban mert én a thai-boxot szerettem meg de ha jó vagyok taekwondoból akkor az nagy előny mert jobban kell filni a lábamtól mint a kezemtől :)

egy fejrugás mindenkinek kellemetlen és gyakra K.O. is

2011. jan. 30. 16:22
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!