Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a jó zabpehely helyett?

Mi a jó zabpehely helyett?

Figyelt kérdés
Reggel és este zabpelyhet eszek, viszont rosszul érzem magam tőle (hasfájás, puffadás). Nem tudom, hogy vajon melyik összetevőjétől lehet. Mi lenne alkalmas a zabpehely kiváltására? Mivel elég jó és olcsó, nem szeretném elhagyni, nincs valami megoldás?
2011. jan. 31. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:

rosttól van. én sem bírok 60g-nál többet egyszerre megenni.


főzz belőle kását. én teszek mellé reszelt almát, kókuszt, de az is jó, ha keversz hozzá kukoricadarát. az nem puffaszt, mert kevesebb a rosttartalma. Ráadásul olcsóbb is, viszont meg kell főzni, nyersen szar.

2011. jan. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha megfőzőm, úgy jó lesz?
2011. jan. 31. 22:20
 3/3 anonim ***** válasza:
jobb lesz, de úgy is megfingat azért. pl én ha 100g-ot eszek, olyan vagyok, mint egy gázmező- de ha csak 50-60g zabpelyhet eszem, akkor tizedannyi problémám van vele. Ezért teszek hozzá kukoricadarát, az finom és nem gázosít.
2011. febr. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!