Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet, hogy butaságot kérdezek...

Lehet, hogy butaságot kérdezek, de ezért van ez az oldal:mitől nőhet a popsim? Ettől van sikerül?

Figyelt kérdés

Vékony lány vagyok de hasam az van,a túl sok éjszakai kajálástól.Most épp kevesebbet eszem és sportolok,hogy lemenjen. Viszont ha fogyok,ugye mindenhonnan megy le.Alig van fenekem így is.Egybeolvad a combommal és "behorpad oldalt",fokhagymagerezd,fiús popsim van.

A fogyóm alatt guggolgatok súllyal,edzek farizom gépeken nagyobb súlyokkal,edzés után 1pohár fehérjeturmix + itthon általába hust eszek natúran vacsiba.

Félek,hogy nagyon elfogy.

Ha a fogyóm után viszaállok a normális kajálásra,tehát sokat eszem,de főleg fehérjét is ,felturbózom a turmixok és húsok számát,ugyanúgy edzek,csak nem heti 5-6 * edzem,hanem 3-4* ,abból 1 kardió ,a többi súlyzós,el tudom érni,hogy hízzon a fenekem/combom de ugyanakkor a hasam ne zsírosodjon el?

Vagy ez hogy kivitelezhető,hogy a popóm nőjjön ,főleg "oldalra" mert elég fiús,és ki vagyok akadva :\

19L


2011. jan. 31. 22:56
 1/1 anonim ***** válasza:

guggolás guggolás guggolás + baromisok kitörés.


ha megy súllyal, akkorával, hogy max 12-t tudjál csinálni egyszerre.

2011. febr. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!