Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik az a női sport, amelytő...

Melyik az a női sport, amelytől a legnőiesebb alakom lesz? 21/L Hány kg-nak kéne lennem ha sportolok? 176cm vagyok

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
röplabda atlétika:D am nem az számít h hány kiló vagy (:
2011. febr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
wudang kungfu
2011. febr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
sorry, magyarázat: megmozgatja az egész tested, feszesíti az izmaidat, rendbe hozza a testet.. azt most nem említem, hogy mimindent tanulsz közben, hisz nem kérdezted. egyébként 55-65 kilót tippelnék a magasságodhoz-korodhoz.
2011. febr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2011. febr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

jajj nemáh'! és hol van ebben a tradíció? :)

wudang tucat szempontból jobb ;) alakformálásra is.

2011. febr. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
54%

Én inkább azt írom le, hogy én mit csinálok! Én is magas vagyok, 179 cm, és vékony 58 kg ( nem tudom te mennyi kg lehetsz), és én most tömegnövelő edzést kezdtem el, vagyis testépítést, szerintem ezt is lehet azért úgy csinálni, hogy nőies maradj!

Szintén 21/L

2011. febr. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Azt mondják, hogy nőknél a legideálisabb súly az a Magasság minusz 110. Persze ez sokminden mástól is függ de kb. 66kg a tuti. Egyébként az atlétika és a kűzdő sportok is tényleg jók!
2011. febr. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

Fitnessz,tánc,edzés(testépítő,de ezt ne úgy értsd,hogy nagy darab leszel,hanem pl,ilyen: [link]


Csináld,és legyél kitartó,igényes,egyél egészséges kajákat.


Tök jó,hogy van még csaj aki odafigyel magára,ritka nagyon,remélem a pasid megbecsül.


23F

2011. febr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)
2011. febr. 9. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!