Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen tanácsotok van ezekre...

Milyen tanácsotok van ezekre a problémákra?

Figyelt kérdés

Problémáim vannak a fenekemmel. Edzésnek futásra gondoltam,van is hozzá kitartásom ,de annyira nem szeretek futni.Az ugró kötelezést imádom ,szórakozásnak veszem,és ha jól tudom akkor 10 perc ugrókötél=30 perc futással . Szóval az lenne a kérdésem ,hogyha kisebb feneket ,feszesebbet ,és izmosabbat :D szeretnék akkor elég csak az ugrókötél , guggolásokkal vagy mellé futnom is kellene ?

Az ugrókötél főként izmot épít ,vagy inkább fogyaszt ?

A feneket is kellően erősíti nem csak a vádlit ?

Ja és a végére a legnagyobb problémám :

Nem rég leadtam 1 hónap alatt 5 kilót csak úgy (nem fogyóztam),szinte teljesen elfogytam a mellemből is :(((,pedig erre nagyon büszke voltam (genetikámból adódóan). :P

Tudom ,hogy bármilyen mozgást formát végezhetek úgyis lefogyok a mellemből ...sajnos,na szóval ,hogyan lehetne valahogyan legalább egy kicsit is megakadályozni(hülye kérdés tudom)a mellből való fogyást? :S

Ha mell feszesítő gyakorlatokat végzek azzal nagyobbnak látszanának a melleim ?

15L/170 cm /59 kg

Köszönöm a válaszokat ! :)


2011. febr. 6. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

jó elképzeléseid vannak.

ugrókötelezés jó lesz, csak csináld nagyon. azt nem tudom, hogy 10 perc "felér-e" 30 perc futással, de ha annyit csinálsz naponta, amennyit bírsz (mondjuk 30-40 percig ugrókötelezel intervallumosan, tehát lazán pihenősen és gyorsan variálva, utána mág guggolsz, lovaglóállást és egyéb láb-comb-farizom erősítéseket végzel, tyűű meglesz az eredménye!

a mell dologban nem vagyok biztos.. ahoz személyesen látni kell mivel van dolgunk :P ;)

2011. febr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ ! :)

Általában észre sem veszem és 50 percet folyamatosan ugrókötelezem . :)

Hát remélem is ,hogy meg lesz .:P

Ja és még egy mellékes kérdés : Ha nagyon jó (lesz) a lány feneke ,az alakja,meg az arca is szép ,akkor nagyon nagy probléma az ,hogy csak átlagos melle van (tehát nem feltűnő).

A mellemről NEM szeretnék képet linkelni ,ha nem probléma :) . De azért küldök össze hasonlítást kb.-ra. :


Előtte :

[link]


Utána :

[link]



Még fog nőni a mellem ? (rokonaim közül mindenki NAGY mellű)

u.i.: A végeredményről majd küldök képet ! :D

2011. febr. 6. 22:02
 3/4 anonim ***** válasza:

15 éves vagy, persze hogy fog.

másrészt, nekem higgyél nyugodtan, és nem számít mekkora melled van.. mondjuk hogy formás, az jó, tehát bizonyos mellizom erősítések jót tehetnek, meg te is írtál mell feszítést.

Á szóval ezen véletlen se aggódj, komoly csaj lehetsz és ha belegondolok milyen nő leszel ha már most így figyelsz magadra.. ;)

2011. febr. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ohh...nagyon-nagyon kedves vagy . :)

Hát abban biztos vagyok ,hogy nagyon érett vagyok koromhoz képest 15 éves lány 25 éves aggyal .:)

Hát nagyon remélem ,hogy igazad van !:P

2011. febr. 13. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!