Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a tanácsotok, tervetek?

Mi a tanácsotok, tervetek?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, sikerült leadnom pár kilót így vagyok msot 68kg szeretnék mostmár izmosodni sajnos a konditeremi gépeket nem használhatom csak 16 évesen. Így maradt az otthoni edzés. Azt szeretném kérdezni hogy 10 kg kézi súlyzókkal hogyan érhetnék el látható eredményt Főleg mellizomra szeretnék dolgozni. Előre is nagyon köszönöm!
2010. jún. 20. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Mért nem használhatod a konditermet ? :S
2010. jún. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert még nem vagyok 16 :S Már próbáltam de míg nem vagyok 16 addig csak a futógép bicikli meg lépcsőző hát köszönöm szépen. Ezért is kellene itthonra
2010. jún. 20. 15:02
 3/8 anonim válasza:

bizepszre kézisúlyzó

mellre fekvőtámasz

húzozockodás hátra

ugyanez tarkohoz huzva hátra

2010. jún. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
31%
utolso elotti az válra
2010. jún. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
értem és milyen ismétlés számban ajánlod? mikor látszik meg az eredménye (nem mintha sietnék :) csak érdekelne)
2010. jún. 20. 20:06
 6/8 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:

8-10 ismétlés

Ha 20-nál több megy, az már nem izmosít.

a 16 éves szabály meg marhaság. Ha ott nem engednek, keress másik termet.

2010. jún. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy idelye igy szedték össze az ismétlésszámokat: 1-5 -erő

6-12 - sejttérfogat

13 felett - állóképesség

igazság van benne, meg hülyeség is. 12 fekvőtámaszt meg se fogsz érezni szóval igy nézve hülyeség. Valamint sokkal jobban bedurrannak az izmok, ha több ismétlést csinálsz. Nézz videókat és BBTV-t a bodybuilder.hu -n, Sok hasznos dolgot találsz :D

2010. jún. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
takarodjatok mar ezzel a nem izmosit dumaval... nehogy mar azt mondjatok, hogyha estenkent megcsinalok 6x30 fekvőt nem izmosodok xDDD. nem ezt veszem eszre a testemen.
2010. jún. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!