Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Multifunkciós / kombinált...

Multifunkciós / kombinált kondigép gyakorlatok?

Figyelt kérdés

Üdv!

Szeretnek venni egy kombinált kondigépet itthonra!

Eggid is edzettem itthon, de most mégjobban rá akarok kapcsolni!

(napi 150 hasprés, 2 sorozat *20 bicepsz 6kg- mal, + egy kis tricepz!


A kérdésem h hol találok egy olyan oldalt ahol leírják h hogyan kell használni egy ilyen gépet? Vagyis ahol leírják az összes gyakorlatot amit el lehet rajta végezni! Olyan kene ahol az is le van írva h hogyan kell helyesen csinálni a gyakorlatot és h mire kell oda figyelni!


Köszönöm!


2011. febr. 6. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:

minden gép más,különböző gyakorlatokra alkalmas.

Linkeld be milyet szeretnél.

2011. febr. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Még én se tudom hogy milyet akarok venni, mert használtan szeretném, szval majd olyat ami lesz!


Szerintem gyakorlatbeli különbség nincs a kombinált kondigépek közt!

Ezekre gondolok:

[link]


[link]


[link]

2011. febr. 8. 14:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy javaslat: fekpad legyen rajta,és nem árt ha külön van a pad mert így guggolóállványként használható Pl.:

[link]

2011. febr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát olyat szeretnék amivel lehet

-pilangozni (tárogatni)

-van rajta scot pad

-lehet rajta feküdni, ezáltal fekve nyomni is

-Van felülről a csűrő vagy mi, amivel hát mögé lehet huzni!

-+ a ládgyakorlatok!

2011. febr. 9. 15:40
 5/6 bix ***** válasza:
továbbá nem árt ha lehet állítani a padot, hogy akár 45 fokban is tudjál nyomni mellre, vállazásnál pl nem árt ha teljesen függőlegesbe is lehet tolni (nakbólnyomás) valamint a pad középen "törhető" azaz állítható a szöge, mert lábfeszítéskor és hajlításkor is úgy a jó. ha van valami konkrét elképzelés sokkal többet lehet mondani, az "ezt szeretném megvenni, mi a véleményetek elég lesz?" kérdés feltevésével:D így túl sok szempont van amit fel lehet sorolni hogy mi lenne még jó rá, de nem biztos hogy ez neked releváns, így felsorolni is értelmetlen:) szerintem ha kialakult hogy mire van keret, és be is tudnád szerezni akkor tedd fel:)
2011. febr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem pont ilyenem van:) Csak egy tanács! Ilyen gépeket jobb használtan venni, mert ezekbe nem sok mindent lehet "elhasználni" viszont jóval olcsóbbak mint újanan!:)
2011. febr. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!