Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szemműtét után mit sportoljak?

Szemműtét után mit sportoljak?

Figyelt kérdés
Műtötték a szemem és az orvosom megtiltotta a megerőltető sportokat, hajolgatást, minden olyat, amitől nagyon megemelkedne a vérnyomásom. Mit csináljak szerintetek?
2011. febr. 12. 14:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy pici babával vagyok itthon, napi 1 órát tudok vele sétálni. Az hány kalóriát éget el kb. ?
2011. febr. 12. 14:05
 2/5 anonim ***** válasza:
ha intenzívebb tempóban sétálsz, az én kalkulátorom szerint 250 kcal, és mindenképpen jobb, mint a semmi. a nem megerőltető mozgásra pont a sétát írtam volna, vagy az úszást, de gondolom az elég macerás most neked pici babával. így marad a gyors tempójú séta, meg a házimunka (az is éget ám el rendesen :D 1 óra szintén 250 kcal, míg a főzésből egy óra 180 :)
2011. febr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. febr. 12. 14:19
 4/5 anonim válasza:
Az orvosod nem mondta konkrétan, hogy mi az ami még belefér?
2011. febr. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

próbáld ki a tai-chit

néhány tipp: kérj segítséget taichi gyakorláshoz mestertől vagy tanulótól.

esetleg: nézhetsz formákat netről. bár sokkal kevesebb, mintha egy mestertől tanulnál, de ha egy kicsit is elsajátítod a mozgást, egyénileg, sokat teszel magadért.

ezt azért írtam, mert nem tudom mennyi időd van mellette, el tudsz-e menni stb. de valószínűleg élveznéd, és nagyon jót tennél vele magadnak. nálunk pl. még a gyerkőc is ellenne, van aki picivel jön edzésre, és többi anyuka segít figyelni rá stb. :)

2011. febr. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!