Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan/mit sportoljak, hogy...

Hogyan/mit sportoljak, hogy tökéletes alakom legyen?

Figyelt kérdés

Annyira elegem van már sokszor. 165 cm vagyok, 54 és fél kiló, de egyszerűen nem vagyok megelégedve magammal. Sokszor azt gondolom, hogy már nem is kéne tovább fogynom, aztán meglátok egy tökéletes alakú lányt, és na bumm, rögtön gyűlölöm a testemet, és ilyenkor arra gondolok, hogy még legalább 6 kg-t akarok fogyni...


De mit sportoljak, hogy szép szálkás, vékony alakom legyen?


2011. szept. 30. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:
2011. szept. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

alapvetően küzdősport és testépítés (súlyzós edzés) segíthetne.

de szálkás tested csak akkor lesz, ha annak megfelelően eszel mellette. mondjuk én nem tudom mit nevezel tökéletesnek, de az sem biztos hogy célszerű, ha minimális izomtömeggel tényleg leszálkásítasz. tökéletes-e vagy sem, nem éppen nőies a csontváz kar és pálcika láb, az sem árt ha fenék, mell rendben van. ezek közül.. 3 említett testrészen izmot tudsz formálni, ami a kinézetet alapvetően meghatározza, főleg ha szálkás vagy.

2011. okt. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!