Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy 13 éves gyerek hány...

Egy 13 éves gyerek hány kilóval tud fekve nyomni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen erős.Te azt hitted,hogy minden 13 éves gyerek mondjuk 30 kg-val nyom fekve,vagy mi?
2011. febr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez érdekes kérdés!

Nem lehet ui.tudni,hogy mekkora darab az a 13 éves gyerek.

Alapból erős vagy nyüzüge?

Egyébként én egy ilyen korú lurkónak semmi esetre sem ajánlanám a fekve nyomást,sőt,a súlyzós edzés semmilyen formáját sem!

Az ok:a szervezete még most kezd csak igazán fejlődni és nem kellene a természet munkáját ilyen formában befolyásolni!

Ellenkező esetben előre nem látható és ki nem számítható problémák fordulhatnak elő!

Ennek a korosztálynak a foci,kosárlabda,futás hozhat a legtöbbet!

2011. febr. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szabad ilyen korban is súlyzós edzést végezni, de csak ésszel, és a nagy súlyokat még pihentetni kell, inkább magasabb ismétlésszámmal (15-20) szabad csak edzeni, hogy felkészítsd az ízületeidet a későbbi, intenzív tömegnövelésre!

Egyébként szerintem ha ilyen korban szabályos technikával kinyomod fekve a saját testsúlyod 70%-át, az már elfogadhatóan jónak mondható. Ez csak egy hasraütött érték, én ennyire saccolom a megfelelő eredményt.

2011. febr. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én láttam egy tudományos filmet ami a testépítést vizsgálta ott volt egy 13éves gyerek aki 40kilóval nyomott fekve de mire 14éves lett már kiment neki a 60is. Én 15éves vagyok de 42,5el nyomok..Innen látszik senki se egyforma erős nem lehet általánositani.Vagy ha még is szerintem 13évesek nagy része még csak rúddal nyom:)
2011. febr. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ki lehet számolni.

Kort megszorzod a fogak számával,elosztod a macskád korával,ezt elosztod azzal a számmal ahányszor láttál már fekpadot! írj ha megvan!

2011. febr. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat egyábként azal hogy egy átlag 13 éves csak a rúdal nyom nem értek egyet mert én is 13 éves vagyok és 3 hónapja edzek semien szert nem használok és 55 kilót nyomk fekve
2011. febr. 14. 13:22
 7/10 anonim ***** válasza:

Jó vicc volt:D Fölösleges itt arcoskodni amúgy h mennyivel nyomsz.

1 lesz@rjuk 2 úgyis névtelenbe megy a dolog, tehát már itt értelmét vesztette.

2011. febr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én 300al nyomok bár ez senkit nem érdekel:D
2011. febr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem az a lényeg mennyivel nyomsz hanem hogy hogyan!
2011. febr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 antikarakter ***** válasza:

most komolyan..nem mindegy hogy mennyivel csinálja? az a lényeg hogy szépen szabályosan a súlyra koncentrálva végezze a gyakorlatait.

én speciel 13évesen 60kilóval szériázok és a 80ba megy 1 :)

2011. febr. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!