Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tapasztalat, vélemény az EFXről?

Tapasztalat, vélemény az EFXről?

Figyelt kérdés
Ha valaki esetleg nem tudja, az EFX egy hogy olyan nyaklánc/karkötő!egyéb amibe 1 vagy két kódolt hologramot vagy mit tesznek. Ettől jobban tudsz koncentrálni, aludni, és hajlékonyabb, erősebb leszel, és az egyensúlyérzéked is javul. Amikor felteszed, egy olyan 2 óráig sajog a fejed, amíg rááll a az agyad, de aztán nem kell levenni, abban lehetsz egész nap, vízálló, ütésálló, szilikonból van. Ja, és nem egy kitalált baromság, hanem tudományosan alátámasztott zseniális találmány a mindennapi embernek, de főként a sportolónak.
2011. febr. 17. 23:59
 1/3 anonim válasza:

szia

El kell, hogy keserítselek, de csalás az egész. Én a BME fizika intézetében, digitális holográfiával foglalkozom, szóval tudom hogy mi az a holográfia és hogyan működik.


Személyesen is volt szerencsém az EFX karkötőhöz, láttam mi van benne és garantálom neked, hogy semmilyen biológiai hatása nincsen.

Az egész egy gumi karkötő meg egy rainbow hologram - ugyanolyan mint ami a pénzeken, eredeti CD-ken, diákigazolványokon ,autópályamatricákon is van. -.-

Emberek.. most komolyan. Senki nem tudja pontosan hogy mi az a biorezonancia, meg miféle rezgéseket tárol az a vacak. Ezek nem létező dolgok, csak jól hangzó szlogenek.

Aki ennek bedől az egyszerűen balek.

2011. márc. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!


Egyik ismerősöm vett egyet, és az egyensúlyérzékén tényleg javított. Mielőtt megvette, egy tesztet is kipróbálhatott vele.

Féllábra állt, és oldalra kinyújtotta a kezeit, az egyik kezét lenyomták, eldőlt. Felvette az EFX karkötőt, és megpróbálták (ugyanakkora erővel) lenyomni, és nem dőlt el.

Neki bevállt, ezért felvettem én is, hogy kipróbáljam, mert nem hittem benne. Igaza volt, tényleg hatásos.

Én most tervezem, hogy veszek egyet, mert elég gyakran sportolok.

2011. aug. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

maximum placebo hatás.

Már bebizonyították, hogy biológiai hatása nincs. Ha neked megér annyi pénzt akkor egészségedre :D

itt van róla egy régebbi video:


http://www.youtube.com/watch?v=B9_6St8XDms


Nem értem hogy veszik be ezt az emberek. Egyszerűen félelmetes hogy milyen ostobák... Egy gumi karkötő, meg egy csillogó matrica HOGY A P*CSÁBA csinálna BÁRMIT is a szervezeteddel...

2011. aug. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!