Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fegyencedzésről tapasztalat,...

Fegyencedzésről tapasztalat, vélemény?

Figyelt kérdés
trx edzés és kerékpár mellé gondoltam kiegészítésként. szerintetek lehet vele izmosodni vagy csak erőt fejleszt?
2011. máj. 23. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
mark86 ha lenne benne egy árva szó is a táplálkozásról azt mondanám min. Izmosodásra jó de így csak erőre,meg a testépítés fikázására
2011. máj. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
természetesen normális étrend mellett gondoltam
2011. máj. 23. 14:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak erőt fejleszt max ha nagyon jól kajálsz és ügyes vagy izmot is építhet, de nem ez a fő célja...
2011. máj. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mark86


alap formásodás várható tőle,de normális testfelépítéshez nehéz súlyzós edzés kell,és még precíz kajával,tápkieggel se egyszerű! meg ha már tömegnövelő étrendet tudsz követni,konditerem a járható út...

2011. máj. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A fegyencedzés az erőfejlesztésre lett kitalálva. Ha a célod a funkcionális erő fejlesztése akkor ez a megfelelő program a számodra. Mivel a gyakorlatokat saját testsúllyal végzed így a saját testedet tanulod meg mozgatni. Nyilván valamelyest növekedni fog az izomméret, a trx-et annyira nem ismerem, de amit hallottam/olvastam róla ahhoz a fegyencedzés ajánlanám és nem a konditermet (ez csak magánvélemény bármelyik trx-es leugathat)
2011. máj. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igazából a trx is funkcionális izomzatot fejleszt, ott is saját súllyal dolgozunk, épp ezért akartam elkezdeni a fegyencedzést, hátha jobban izmosodok.
2011. máj. 23. 15:19
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az izomépítésről annyit, hogy olyan izmaid nem lesznek tőle mint egy testépítőnek. Ami nem is baj, mert elég rossz az ár-érték aránya: egy csomó idő, a szükségesnél jóval több kaja meg egyéb szerek, ezek minden mellékhatása, túl merev életforma csak azért hogy "jól" nézz ki... Szerintem, hangsúlyozom hogy ez az én véleményem, nem éri meg. A fegyencedzéstől hasonló lesz a testfelépítésed, mint ami az ókori görögöknél és rómaiaknál volt az ideál.
2011. jún. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%

mark86


utolsó! egyetértek!kb..

2011. jún. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!