Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Methadienone kúra befejeztével...

Methadienone kúra befejeztével az Estro-block nevezetű készítmény megfelelő lenne e a teszto-ösztrogén helyreállításához? Köszönöm ha a kérdésemre válaszolsz!

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 13:25
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
na ezen besírtam:D
2011. febr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Inkább leirnád akkor mi a megfelelő!

Ahelyett, hogy sirsz!

Tudod nem lehet mindenki olyan tapasztalt mint te!

2011. febr. 25. 14:04
 3/30 anonim ***** válasza:
0%
aha.Csak aki annyira sötét a témában mint te annak nem kéne belekontárkodnia hanem először tudni kéne merre vannak a teremben a súlyok.
2011. febr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Nem értelek!

Többször olvastam a hozzászolásaid, de 90%ban csak röhelyesen válaszol a kérdezőnek!

Ahelyett, hogy mondanál valami értelmest ebben a témában, ahogy értelmesnek is találod magad!

Akkor véleményed szerint mi lenne a megfelelő e kúra után?

2011. febr. 25. 14:20
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

h4xOr szerintem arra céloz, hogy a methandienone, vagy bármilyen más szer csak és kizárólag azoknak a testépítőknek való, akik jelentős edzésmúlttal, tapasztalattal és szaktudással rendelkeznek ahhoz, hogy mindenféle általuk használt doppingkúra hatásait önállóan kezelni tudják. Az, hogy feltetted ezt a kérdést, bizonyítja, hogy Te messze vagy ettől, tehát eleve hiba volt ilyen szerhez nyúlni, és előbb természetes módon, csak táplálékkiegészítőket szedve kéne edzened, amíg elérsz egy magas szintre.


h4XOr modorával sokszor magam sem értek egyet, viszont csak akkor reagál a fentiekhez hasonlóan, ha a kérdésből világosan látszik, hogy a kérdező hozzáállása erősen kifogásolható, ha utánanézel, láthatod, hogy jó kérdésre higgadtan és tisztelettel felel. Tehát ha h4XOr beszól, akkor valamit nagyon elrontottál, és előbb el kell gondolkoznod azon, mit is kérdeztél, és hogyan állsz a dolgokhoz.

2011. febr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
32%

ma 14:20


idióta kérdésekre idióta választ lehet csak adni.Ha megmondod melyik versenyre készülsz segítek.Ahhoz viszont nem statisztálok hogy még 1 hülye lejárassa a sportot.Me aztán ha majd véreset hugyozol és elsírod anyunak akkor jön megint az hogy jajj a tápkieg miatt meg nyomorék koxosg*ci testépítők.

Az ilyenek miatt haldoklik a testépítés

2011. febr. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Ezt mind értem és egyet is értek!

Bánom, hogy erre szántam magam!Igen BÁNOM!

Nyilván ezt a kérdést azért tettem fel, hogy kapjak rá egy értelmes választ vagy tanácsot hiszen sztem erre való ez a "forum"!

Viszont nem értem ha van ilyen ember aki ennyire tudja mit, hogy akkor mért nem épitő kommenteket ír!

Például, hogy te hülye vagy ezt nem igy kell hanem úgy!

Nem értek hozzá ezért is kérdeztem viszont nem pár honapja edzek, kajámat rendbe tettem... Azt hittem kaphatok értelmes választ ha már ilyen okos emberek járnak ide fel de úgy látszik nem!

2011. febr. 25. 18:29
 8/30 anonim ***** válasza:
még mindig nem írtad le hogy melyik versenyre készülsz amihez dopping kell
2011. febr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Nem versenyre készülök! Csalni akartam kicsit vagyis csalok is és probálom minnél jobban kihozni magam belöle!
2011. febr. 25. 18:48
 10/30 anonim ***** válasza:
46%
Az a helyzet hogy szerintem nincs az az idióta(biztos van csak ő f*szhülye a témához)aki 1 olyan embernek segítsen aki azért akar koxolni mert lusta féreg
2011. febr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!