Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen fehérje-készítmény...

Milyen fehérje-készítmény pótolja jól a húst?

Figyelt kérdés

Fehérjediétába kell kezdenem /szálkásítás/ (3g/ttkg), de nem tudom rendes ételből pótolni a szükséges mennyiséget, mivel nem tudok húst enni. Egyedül a tojást találtam, minden másnak nagyobb a szénhidráttartalma (nem is kicsivel), mint a fehérje... Nem akarok ennyi időn át csak tojáson élni :S

Milyen készítmény segít az olcsóbb árkategóriában? (Tulajdonképpen majdnem csak ez lenne a kajám, és egy kis szénhidrát, valószínűleg zöldség).


2011. febr. 28. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
A hús... Aki a húst megvonja magától, az ebben a sportban ne sokat várjon el...
2011. febr. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Jah, igen, nem vagyok testépítő, egyébként nő vagyok. Csak szeretem, ha van egy kis izmom, és szálkásítanom kellene, amit megszereztem...

A hústól fóbiám van... képtelen vagyok a számhoz emelni...

Egyáltalán, fehérje-készítmény pótolhatja? A semminél csak jobb... nem tudok mást kitalálni...

2011. febr. 28. 16:36
 3/9 anonim ***** válasza:
A hús az alap.Szilárd kaját nem lehet pótolni táplálékkiegészítővel.A fehérjebeviteled max 50%-a származzon kiegből.
2011. febr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Fele tojás, fele "táp"...


Egyébként ezt néztem:


100% WHEY PROTEIN PROFESSIONAL

Nagy biológiai értékű ultraszűrt tejsavófehérje-koncentrátum extrákkal


[link]


Nem olcsó... Tudtok jobbat?

2011. febr. 28. 17:12
 5/9 A kérdező kommentje:

Illetve ezt:


[link]

2011. febr. 28. 17:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Whey proftól nincs jobb.Én is azt használom.
2011. febr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is a tejsavófehérjét ajánlanám.

Úgysem olyan húde egészséges a mi táplálkozásunk, hogy ehhez képest a tejsavófehérje egészségtelen lenne.


OFF: Nemrég kirpóbáltam, mi lesz, ha kizárólag tejsavófehérjét eszek.

Nos, meglepő volt: hétfőn ettem utoljára, akkor is csak egy szem almát, de még szombat reggel is távozott belőlem folyékony anyag :D (és nem a pisilőmön keresztül). Állítólag egy hétig még jön ilyenkor.

2011. febr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
myomax diétában nem jó. amúgy a cytogen whey pro olcsóbb valamivel a scitecnél,és minősége ugyanolyan jó(majdnem). de ezzel se tudod megkerülni, hogy húst egyél. azért a húsban sok más hasznos dolog van, ami kell. a szervezetünk nem folyékony tápanyagra van berendezkedve. ha most diéta alatt megvonod magadtól a ch-t, húst nem eszel, egyedül csak zöldséget +folyékony kaját fogsz bevinni (+pici ch, zsír)>> szarul leszel tőle.
2011. febr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, mindent köszönök :)

A húsra tuti nem tudom rávenni magam, most találkoztam egy olyan tojással, amelyikben megindultak az erek :S na ilyet se tudok enni pár napik... majd a pszichológus megoldja :))

Holnap nézegetni fogom a szójákat is (eddig ezt sem nagyon ettem, nem tudom, miért).

2011. febr. 28. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!