Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha vízben begörcsöl a lábam...

Ha vízben begörcsöl a lábam (esetleg mindkettő), mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az enyém állandóan, bármitől (ha ülök, ha fekszem, elég, ha csak 10 percen át nem váltok testhelyzetet, lényegtelen, milyen pozícióban vagyok, egyszerűen begörcsöl, három lábizmom is), már két éve nem tudtam elmenni úszni, akár csak a strandra... Két éve van ez egyébként, fogalmam sincs, hogy miért. Ja, és elég durván, tehát utána egy napig nem tudom használni.
2011. febr. 25. 22:41
 1/6 anonim válasza:

Nem csak vízre érvényes, hogy mikor elkezdődne a görcs feszítsd meg az izmot. Nekem ez segít és nem görcsöl be.

Amúgy ez nem normális, próbálj meg magnéziumot szedni, ha nem segít akkor pedig ki kellene vizsgáltatni mitől van.

2011. febr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szedtem már magnéziumot és mást is, de hosszú távon sem vált be sajnos. Tehát nem hiányom van. Felmentem Pestre is, ott egy alapos vérvizsgálatot csináltak, de semmit nem mutatott ki. Az eddigi orvosoknak tippük sincs. Egy ideje győzködöm magam, hogy ortopédushoz menjek, de nem fűzök hozzá sok reményt. Az sem igaz, hogy edzetlen lennék (bár megnehezíti a görcs a dolgot), de ha így is lenne, akkor sem kéne hétköznapi dolgoktól begörcsölnie, mint a széken ülés, stb.
2011. febr. 25. 23:36
 3/6 anonim válasza:
Strandon mondjuk nem valószínű, hogy belefulladsz, ott mindenképpen közel a medence széle és azért annyi életösztön van az emberben, hogy odarúgja magát akárhogy fáj is. Gondolom csak kézzel is tudsz úszni. Nekem görcsölt már be az egyik lábam folyóban is. Nem maradhattam ott, kiúsztam valahogy bár nem volt kellemes érzés.
2011. febr. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ÁÁÁ az borzalmas:S

Nekem alvás közben szokott begörcsölni a vádlim néha.

De baromira fáj:S

Nekem épp, hogy attol lett roszabb ha ráfeszítettem, nekem az vált be, hogy megpróbáltam lazítani közben:)

Volt olyan is, hogy még utána is fájt egy kicsit egy napig, reggel meg alig bírtam rálépni.

Akkor bekentem fagyasztó krémmel és az is jó volt rá.

Majd egyszer csak elmúlt és már évek óta nem volt ilyen, szerencsére.

Nem tudom mitől múlt el...

2011. febr. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Magne B6 és kalcium hiányod van,én ugyanígy jártam és segített,megszűnt a problémám!
2011. febr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Elkezdtem szedni együtt a kettőt, mert kombinálni előtte még nem kombináltam. Remélem beválik :)


Köszönöm a válaszaitokat!

2011. márc. 9. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!