Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy oldjam meg ezt az összete...

Hogy oldjam meg ezt az összetett problémát (izmosítás és szálkásítás? )?

Figyelt kérdés

1.

A combom elég izmos, túlzottan is (ahhoz képest, hogy 165 centi vagyok), viszont van rajta még mindig felesleg, az edzés közel sem égetett annyi zsírt, mint szerettem volna, ettől meg tömzsi lettem. Az izmok szépen látszanak alatta, itt-ott kőkemény a tapintása is, a többi részen viszont párnázott :S Mivel szedjem le a maradékot az izmok növelése nélkül?


2. A karomat nem akarom edzeni, csak karcsúbbá tenni - erre milyen gyakorlatok jók?


3. Amikor már csak zsírt égetnék, maradjon a fehérjedús étrend, vagy növelni kéne a szénhidrátot?

Egyedül a farizmokat szeretném még növelni (tehát itt még használni akarom az izomépító gyakorlatokt), az még nem jött össze, de közben ott is van mit ledolgozni...


Köszönöm a segítségeteket, most elakadtam :)

Ne haragudjatok, ha már sokadszorra találkoztok ilyen kérdéssel, ilyenre nem tudtam visszakeresni kulcsszó alapján...


2011. febr. 26. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Azért megnyugtatlak hogy elég nagy gyopárságot kérdeztél de mert jó kedvemben vagyok leírom ezredszer:


-nincs helyi zsírégetés

-nem lehet egyszerre izmot növelni és zsírt égetni

-nincs szálkásító edzés csak szálkásító étrend


Magyarul fogod magad leviszed a ch-t 1,5g/tskg-ra a fehérjét meg legalább 2re de inkább 3ra.Szétosztod ezt legalább 5 étkezésre.Lejársz 1 terembe edzeni+reggel üres gyomorra valami aerob mozgást csinálsz.Pl.:séta

2011. febr. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2011. febr. 26. 20:08
 3/8 anonim ***** válasza:
így stimmel a dolog?
2011. febr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem stimmel - kevés szénhidrát, még mindig több fehérje, aerob edzések bevitele. Kb. ezt fogtam fel :)
2011. febr. 26. 20:55
 5/8 anonim ***** válasza:

Na most azt nem írtad le hogy fiú vagy e vagy lány de most ettől eltekintve:


alacsony ch azért kell hogy leürüljenek a glikogénraktárak mert csak ezután kezdi el a szervezet a zsírbontást.


A magas fehérje és a súlyzós edzés azért kell hogy minél kevesebb izmot pucoljon le a szervezet és ne nézzél ki úgy mint akit kifordítottak


Az aerob meg azért jó mert könnyebb lesz elérni a kalóriadeficitet(vagyis nem kell koplalni ahhoz hogy több kalóriát használj el mint amennyit beviszel)

A ch-t ha levitted 1,5g/tskg-ra kezd el buzerálni és annyira állítsd be hogy heti 1 kiló mennyen le.Az a tuti

2011. febr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Lány vagyok. Kellett az izomerő, és hát fogyni sem ártott volna, kitartóan mondogattam: ne nézz a tükörbe, ne nézz a tükröbe... mikor belefértem korábbi ruhákba, belenéztem, és láttam, hogy szép izmaim lettek, ami "összefogta" a lábam, de basszus még mindig párnás :S


Köszönöm az utóbbi válaszod is :) Betartom :)

2011. febr. 26. 21:12
 7/8 anonim ***** válasza:

azért nem kell ráfeszülve számolgatni a kalóriákat.Normálisan csináld ahogy még jólesik,mert gondolom nem az őszi superbodyra készülsz.


A nők úgyis jobban bírják az alacsony ch-s diétákat

2011. febr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D rendes vagy, hogy végigválaszolgattad :)
2011. febr. 26. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!