Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegnövelőknél mire kell...

Tömegnövelőknél mire kell figyelni?

Figyelt kérdés
A szénhidrát az amitől hízok vagy mit kell nézni rajta mi határozza meg hogy mennyire hatásos?
2011. febr. 28. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
talán a fehérje mennyiség leginkább, de ez sok mindentől függ. Ha nagyon hízni akarsz vegyél Jumbo-t.
2011. febr. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hülyeség Jumbot venni szerintem.Jobb a házilag gyártott turmix.Vegyél 1 Power Proteint és Dextrózt+Maltodextrint.Edzés után 2 adag Power + 50g Malto+25g Dextróz.Ennél nem jobb semmi.
2011. febr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az egész napi étkezésed határozza meg! nem az edzés utáni turmixtól fogsz nőni,az arra való hogy az izmaid szinte azonnali tápanyagokhoz jussanak. a tejsavó protein+maltodextrinnek jobb a felszívódása,a power prot maltoval költségímélő,ha nem akarsz kevergetni volumass 35 prof.!
2011. febr. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
sokmindenre kell figyelni.Mi alkotja a szénhidrát részt,milyen fehérje van benne.Mennyiségek.Ár.Mennyi zsír van benne
2011. febr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Már több 1 hónapja szedek tömegnövelőket + étkezésemre is próbálok odafigyelni de mivel suliba járok nem könnyű ott csak szedvicseket eszem.Eezalatt az egy hónap alatt 5kilót híztam eddig muscletech mass techet szedtem napi egyszer az nagyon brutál volt de most vmi bioteches hyper mass 5000es van és csak most néztem hogy régiben 2x annyi volt mind a fehérje mind a szénhidrát.napi 2x iszom de minden nap hasmenésem van tőle asszem ink beruházok egy jumbora ha annyira ajánlgatja mindenki:D

2011. febr. 28. 18:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Ki ajánlja a Jumbot? Valami raj herczeg giggoló b*zi, mert a sporthoz tuti nem ért.

BioTeches cuccokból talán a kreatinjuk ér valamit, a többi egy kalap sz@r, és drága is. Nem tudjuk, hogy mi a célod, milyen a kajád, mert ez az, ami mindent meghatároz.

A táplálékKIEGÉSZÍTŐ csak kiegészíti a kaját, nem instant izom.

2011. febr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
suliba is vigyél dobozba rendes kaját meg turmixot
2011. febr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mer egy kezdő mér ne ihatná a jumbo-t? direkt a nehezen növő kezdőknek lett kitalálva, egy szóval se mondta, hogy legyen olcsó a cucc...amúgy a jumbo nem is kifejezetten drága
2011. febr. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!