Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Honnan tudom egy bármilyen...

Honnan tudom egy bármilyen boltban kapható fehérjeturmix porról, hogy "jó"? Ha megnézem a csomagolását, akkor mit kell figyelni?

Figyelt kérdés

Úgy értem mik a jó fehérjepor ismérvei? Mit kell tartalmaznia és abból mennyit?


Légyszi nézzétek el a tudatlanságom és válaszoljatok tisztán és egyértelműen. A táplálkozástudományt kb. vágom de az étrend-kiegészítők varázslatos világába épp most akarok fejest ugrani, de egyelőre még nem tudom, hogy mire kell odafigyelni, annyiféle termék van és annyi árkategória, hogy egyszerűen tippem sincs, mit válasszak.

Lány vagyok.


2011. jún. 8. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:

mark86


arra kell figyelni,hogy 4300ft/kg alatt ne legyen az ára,és ha edzés után kell tejsavó protein koncentrátum legyen.

2011. jún. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mark86


ezek jók

[link]

2011. jún. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
builderen nem is találsz olyat ami olcsóbb :P Máshol igen.
2011. jún. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Először el kell döntened, hogy szilárd kajával mit nem tudsz bevinni. És ehhez mérten a legmegfelelőbb kiegészítőt érdemes választani. Például nem tudsz enni túrót este lefekvés előtt, akkor érdemes kazeint vásárolni.

Edzés után viszont mindenképp tejsavó fehérje.

Az, hogy melyik jó minőségű, legjobb ha olyat veszel amit sokan használnak és pozitív a visszajelzés. Én biotech párti vagyok, még nem csalódtam benne, de sokan kedvelik a scitecet, amixet, gasparit, twinlabot. Szóval lényeg, hogy ne legyen gyanúsan olcsó ismert márka legyen és hogy neked tökéletesen kiegészítse az étkezésed.

2011. jún. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mark86


oké! akkor profigym! ;)

2011. jún. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TOMAtm ***** válasza:
ne szója legyen,és ne bármelyik boltban vedd,hanem a netről rendeld meg,egyrészt mert olcsóbb másrészt meg spéci boltoknál van választék.teszkóban nem ajánlott vásárolni ilyesmit!
2011. jún. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!