Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha pár hete kezdtem a gyúrást,...

Ha pár hete kezdtem a gyúrást, elég vékony gyerek vagyok de nyárra lehet egy egész jó alakom?

Figyelt kérdés

tömegnövelőzni március közepétől fogok, jumbora gondoltam. nyárra szeretnék már egy olyan alakot hogy atlétában mászkálhassak anélkül hogy ne lennék nevetség tárgya :D


190cm vagyok és 78kiló


2011. febr. 28. 17:24
1 2
 1/11 anonim válasza:
ezt igy nem lehet megmondani
2011. febr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
jókor jut eszedbe hogy jön a nyár! az étrenden múlik,nem a jumbo-n ne számíts semmi komolyra max 5-6 kg annak is jó ha a fele izom. először a kaját kéne rendbe rakni
2011. febr. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

én 67 kg 182 cmmel nem vagyok a nevetség tárgya 3 év kondi után ,vékonyak a csontjaim


hát szerintem olyan hűde jóra ne számíts ahogy a hozzád hasonlókat ismerem nem tart sokáig az elszántságod.


denemígylegyen hanem úgy ahogy szeretnéd:)

2011. febr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
értem, azt is próbáltam: naponta megpróbálok 3 óránként enni, akkor is olyat amibe van bőven fehérje pl csirkemell, hal, rizs. plusz naponta iszok félliter turmixot amibe tej van, banán, tojás, szőlőcukor
2011. febr. 28. 17:41
 5/11 A kérdező kommentje:
hidd el az vagyok, mert ez így nem állapot :)
2011. febr. 28. 17:41
 6/11 anonim ***** válasza:

a tojás nagyon jó ötlet ha csajozni akarsz!

rá vagy izgulva szalmon ellára?

sokkal jobban jársz ha nem iszol ilyen sz@rokat,

egy étrendre lenne szükséged

2011. febr. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Avidinról ne is beszéljünk...

Ezek a tipikus ratyirambók, akik azt hiszik ezzel elérnek valamit, és 4 hónap alatt bármilyen testet össze tudnak hozni, ilyen szarokkal.

2011. febr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Érdekes módon mindenki csak étrendről és tápkiegekről beszél, de edzésről senki. Remélem intenzíven kondizni is akarsz, Kedves Kérdező!

Másfelől az atléta szerintem minden esetben rossz választás. Ha valaki nincs kigyúrva, és úgy hordja, a reakció: "Tök vézna, most mire veri magát?" Ha valaki ki van gyúrva, és úgy hordja, a reakció: "Jaj, azt hiszi, érdekel valakit, hogy mennyire izmos? Mit játssza az agyát?". Tehát így csak rosszul járhatsz. :)

2011. márc. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
szteroidozz és meg van oldva
2011. márc. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nem igazán :D
2011. máj. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!