Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egykezes súlyzókkal otthonra?

Egykezes súlyzókkal otthonra?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az lenne a kérdésem, szeretnék egy kicsit izmosodni, illetve van egy kis súlyfeleslegem, aminek egy részét szeretném izomra átformálni, de mive keveset vagyok itthon, nincs időm eljárni edzőterembe, meg pénzem sincs edzőterembe járni... de itthon van 2 egykezes 15 kg-os súlyzóm.


Szerintetek ha kitartóan mindennap edzek 1 órát, nyárig milyen eredményt érhetnék el?


illetve milyen gyakorlatok a legbeváltabbak a bizonyos testrészekre? konkrétan szinte minden fontosabb izmomat szeretném formálni (váll, karok, has, mellizom, stb.)


állítólag halat kéne sokat ennem, de nagyon nem szeretem :S


szóval a várható eredményről tudnátok mondani valamit, illetve ha adnátok hasznos tippeket, azt megköszönném :)


2011. febr. 28. 17:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

húha! alapvető gondok vannak tájékozottság terén!

nincs pénz teremre? akkor kajára sincs és itt halt meg az egész történet.ha majd tudsz rendesen kajálni szívesen segítek!

2011. febr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
és ezt mégis miből gondolod?
2011. febr. 28. 17:55
 3/18 anonim ***** válasza:
mit miből gondolok?
2011. febr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

örülnék ha normális válaszokat kapnék, nem oltogatni kéne a másikat, hanem talán segíteni, hamár hozzászólsz valamihez....

+ odaírtam hogy nincs időm konditerembe járni -.-'''

2011. febr. 28. 17:56
 5/18 anonim ***** válasza:

1.ott van hogy pénzed sincs

2.zsírból izom nem lesz

3.felesleg ledolgozása és izmosodás együtt nem nagyon megy

4.heti 3 edzéstől több nem kell

5.lábad nincs?

6.nem az a lényeg hogy halat egyél hanem hogy megfelelő mennyiségű fehérjét és szénhidrátot vigyél be

7.egykezeseid vannak ezt ajánlom:

[link]

de majd jönnek hasznos válaszok is!

2011. febr. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen.


talán ha ezzel kezdted volna.... megspórolsz pár billentyű-nyomogatást :)


de mire érted hogy nincs lábam? kicsit fejtsd ki bővebben pls...

2011. febr. 28. 18:06
 7/18 anonim ***** válasza:
arra hogy lábra is kéne edzeni mert nagyon sz@rul néz ki egy edzett test pipaszár lábakkal.
2011. febr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
illetve milyen ételekkel tudom a megfelelő fehérje és szénhidrát mennyiséget a szervezetembe juttatni?
2011. febr. 28. 18:09
 9/18 anonim ***** válasza:
hány kg vagy?
2011. febr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
hát arra marad a futás, és a guggolás, de ha tudsz jobbat érdekel, meg sokáig fociztam, és így jelenleg a lábaim izmosabbak mint a felsőtestem
2011. febr. 28. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!