Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzőteremben néhány nő/lány...

Edzőteremben néhány nő/lány miért nem végzi rendesen a gyakorlatokat? Ülnek 10 percig pl. egy lábazó gép előtt és szinte semmit nem csinálnak.

Figyelt kérdés

Sokat tapasztalom ezt. Legtöbben nagyon lassan végzik a gyakorlatokat, mint ha aludnának. Magukat mutogatni mennek a terembe vagy minek? Amire én megcsinálom 3 gépnél a dolgom, addig ők még az elsőnél ülnek, esetleg már elkezdték a másikat. Mi ez a lassúság, semmittevés?

Én sem kapkodok, de két gyakorlat között egy gépen nem 5 perc pihenőt hagyok, hanem amennyit kell.


2011. márc. 4. 10:18
 1/6 anonim válasza:
100%
Van akinek az edzőterem nem csak izzadságot és fáradalmakat jelent, hanem egy nehéz nap után itt találkozik a barátokkal ismerősökkel és igen néha beszélgetnek. De az is lehet, hogy xy kezdő még és nem bírja a strapát annyira, ezért nem kell kérdéseket feltenni, csak gondolkodni egy kicsit. Amúgy kérdésedből kiderűl, hogy te sem 100%-ban az edzésnek szenteled a konditeremben eltöltött időt, hanem mások tevékenységének minősítésére.
2011. márc. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van abban valami amit írsz,sok lány azért jár edzőterembe mert trendi,de szellemi és fizikai elkötelezettség nincs mögötte.Ugyanakkor nem lehet elvárni tőlük hogy ugyanolyan teljesítményt nyújtsanak mint a fiúk.
2011. márc. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én nem fiú vagyok. Nem hiszem, hogy barátkozni járnának oda, ha vannak, akik egyedül mennek.Engem nem érdekel, ki mit csinál, de ha, mert őfelsége a gépen pihenget, nem tudom megcsinálni a gyakorlatot miatta...
2011. márc. 4. 10:35
 4/6 anonim ***** válasza:
a férfiak/fiúk 50%-a is ezt teszi! ha látod hogy az edzésre figyel csak nem bírja úgy hagyd rá,ha 10 perceket beszélget szólj rá nyugodtan!
2011. márc. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Férfiaknál is nagyon nagy divat ez.Nem feltétlenül azért járnak hogy mutogassák magukat.Nőknek alibiből jó mert hogy ők csinálnak valamit.Férfiaknál meg azért mert az milyen k*rva menő hogy ő "gyúr".

Ha valaki töketlenkedik 1 gépnél ami neked kell szállj be hozzá vagy küld el a halál f*szára zsokénak

2011. márc. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én a terembe, ahova járok, látom, h ezt csinálják férfiak...

Sőt emellett ők még befoglalna 2-3 gépet, mert majd menne oda, közben dumálna, ülnek... Na ilyenkor szotam arrébb dobni a cuccaikat... És edzeni, mire észreveszik, én többnyire végeztem.


lepp...

2011. márc. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!