Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Császármetszés majd köldöksérv...

Császármetszés majd köldöksérv műtét után hogyan tudnám a hasfalamat erősíteni?

Figyelt kérdés

A szülés után se volt valami hű de feszes már a hasam, és mire elkezdhettem volna hasizmozni, jött a sérv :(

Most aztán rendesen plöttyedt az egész, és nagy.

Hogyan tudnám erősíteni? Csinálhatok hagyományos felüléseket meg hasprést a sérvműtét után? Tapasztalatok?


2011. márc. 7. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:

1 kérdés: mikor volt a műtét, meggyógyult-e?

2. már válasz: ha meggyógyult, akkor valószínűleg csinálhatsz, ha nem akkor ajánlatos lenne még várnod.

3. has edzés: ismered a hasprést, ok, de van más, újabb fajta has edzés, ami Neked ajánlatosabb lehet. fekvőtámasz pozícióban tartod magad, csak nem tenyéren- nyújtott karral, hanem behajlítod, és könyökölsz. így tartod egyenesen magad (statikus edzés)

kifordulhatsz egyik, majd másik oldalra (egyik kezedet a plafon felé nyújtod, másik karodon támaszkodsz tovább)

2011. márc. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Egy hónapja volt a műtét, külsőleg meggyógyult, a doki azt mondta, most már módjával emelhetek (10 kg a kislányom :)

Nem ismertem ezt az edzésformát, ki fogom próbálni, szerintem ha nem érzem kellemetlennek, csinálni fogom.

2011. márc. 7. 19:48
 3/3 anonim ***** válasza:

statikus jellegéből adódóan remélhetően csak fárasztó lesz, de nem máshogy kellemetlen.

sok sikert kívánok!

a nehézségéhez annyit fűznék hozzá, hogy én igencsak percekben mértem azt az időt, amit így tudtam tölteni, de nálam több kitartással menni fog az! :)

2011. márc. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!