Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aranyér esetén milyen mozgásfo...

Aranyér esetén milyen mozgásformát, sportokat lehet űzni? Itthon pl. mivel tudom erősíteni az izmaim?

Figyelt kérdés
Olvastam, h súlyt emelni, guggolás-kitörést csinálni pl nem lehet, meg haspréses gyakorlatokat (ezek pontosan melyikek?) és elvileg se futni se biciklizni nem jó ilyenkor. Az utóbbi napokban fekvőtámaszoztam, súlyt is emeltem stb...és azóta eléggé sok panaszt okoz az aranyér. Előtte nem igazán volt semmi. Most mit sportolhatok vagy súly is emelhetek és futhatok is stb...csak nem mindegy hogy? Tapasztalatok?
2011. márc. 7. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolom, hogy amíg nem múlik el az aranyered, addig ne erőlködj. Pihenj otthon inkább, ez a kis pihenés az izmaidnak is jól jön.
2011. márc. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az ok, de mielőtt elkzedtem a napokban az edzéseket, nem volt panaszom. Tehát lehet, h most pihenek...de ha aztán elkezdem megint, újra kijön. Eléggé hajlamos vagyok rá....sokszor gondot okoz.
2011. márc. 7. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!