Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Anyukák, hogyan sportoltok?

Anyukák, hogyan sportoltok?

Figyelt kérdés
Két kicsi gyerekem van. Évek óta elmaradt a sport az életemből, most viszont szeretnék megszabadulni jópár kilótól. Érdekelne, hogy olyan anyukák, akik egyedül vannak otthon reggeltől estig gyermekeikkel, hogyan sportolnak?
2009. febr. 20. 11:01
 1/2 anonim válasza:
100%
mig a pici es a ferjem alszik. felkelek hamarabb es kimegyek futni. Van otthon taposogepem es legmagicem, es ha van egy kis szabadidom ezeket hasznalom.
2009. febr. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én mondjuk csak egy gyerekkel vagyok itthon, 7 hónapos lesz. Nálunk az alap a nagy séta lehetőleg minden nap, jó levegőn, ez bármilyen furának is tűnik, de keményen fogyaszt! Főleg, ha hordozókendőbe, és nem babakocsiba rakom a gyerkőcöt.

Régebben elég komolyan táncoltam (amikor terhes lettem, abbahagytam) de itthon ha berakok egy jó kis zenét, bizony táncolok, a kicsi meg mellettem a földön játszik és nagyon jókat szórakozik az anyukáján.:-)

Versenyszerűen lovagolok kiskorom óta, most a versenyzés nem megy, de azért lóra ülök, na ilyenkor azért jó a segítség. Csak annyi, hogy amíg lovon ülök, elvan a gyerkőc a babakocsiban (igyekszem alvásidőre tenni a dolgot, legalább a lányom is a jó levegőn szunyókál) csak kell valaki, aki ha felsír a kicsi, akkor ránéz, hogy mi a helyzet, vagy megfogja a lovat, hogy oda tudjak menni hozzá.

Korcsolyázni hétvégén úgy tudunk kimenni, hogy jön a párom is és egyikünk a kicsit ringatja babakocsiban, míg a másik megy pár kört, aztán csere.

Remekül lehet a babával is tornázni, lehet erről könyvet is kapni, de ha keratív vagy, magad is kitalálhatod a gyakorlatokat.

Sok sikert!

2009. febr. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!