Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen eset (ek) ben lehet...

Milyen eset (ek) ben lehet kipattogni csúnyán, ha a kondizáshoz (gyúráshoz) étrend-kiegészítőket használunk?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy bizonyos esetekben nagyon csúnyán ki lehet pattogni és érdekelne a pontos ok. Az gondolom alap, h nem lehet az illető fehérjeérzékeny.. De ezen kívül? Hallottam olyat is, hogy csak a koxtól.. olyat is, hogy az olyan kiegektől, amik nagyon nagy mértékben tartalmaznak fehérjét.. Mi az igazság? (Értelmes válaszokat várnék!)
2011. márc. 12. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincs köze a tápkiegekhez,a fehérjéhez meg végképp.

Bőrtípus és hormonális dolgok okozhatják.

Ha ilyen problémád van,elmész magán bőrgyógyászhoz,felír tablettát meg kenőcsöt és 1 hónap alatt baba bőröd lesz.

Az sztk-ás bőrgyógyász általában annyit mond,hogy majd kinövöd,meg elmúlik,uh érdemesebb magánhoz menni.

2011. márc. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem nincs ilyen gondom és remélem nem is lesz, azért írtam a bővebb leírásba is, hogy ezeket hallottam és kíváncsi voltam rá, h ki az aki ezeket tudja cáfolni vagy helyeselni.
2011. márc. 12. 19:58
 3/7 clint ***** válasza:
a tej eredetű fehérjét használók szoktak valamiért kipattogni. Legalábbis erre panaszkodnak sokat, én sem ismerek magyarázatot rá.
2011. márc. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
valaki a tejsavótól kipattog. egyéni tolerancia kérdése.
2011. márc. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Régi probléma. Vegyél izolátumot koncentrátum helyett, ha érzékeny a bőröd rá.
2011. márc. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 clint ***** válasza:
kifejezetten jó ötlet az elöttemszoló.
2011. márc. 15. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még egyenlőre nem tudom, h érzékeny vagyok -e rá, de remélem, hogy nem :) Mindenesetre köszönöm a válaszokat!
2011. márc. 15. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!