Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudnám formálni a mellem?...

Hogy tudnám formálni a mellem? Mert a mell kasom középsö részén van és ugy mond horpadás (tyúkmell) hogy tudnám ezt kijavitani átformálni rövid idö alatt?

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 19:25
 1/4 De Puta Madre ***** válasza:

Sehogy. Neked nem is tyúkmelled van, hanem tölcsérmelled. A tyúkmell esetén kifelé boltosodik a szegycsont, és a bordák, neked meg befelé.

Ez csont, nem izom betegség, "átformálni" ilyen módon nem lehet, csak műtéti úton, de ezt csak akkor érdemes, ha már olyan fokú, hogy szívet, tüdőt terheli.

2011. márc. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem és ha keményen gyurnák izom nem tud oda felrakodni?
2011. márc. 12. 19:47
 3/4 Vadmeggy ***** válasza:
Nekem is van egy horpadás a 2 mellem között, és 2 év edzés után sem tűnt el :D, de engem nem zavar. Szerintem ettől még lehet esztétikus egy felsőtest. A haverok először azzal viccelődtek hogy mellebevertek egy lapáttal, de most már ők is elfogadják.
2011. márc. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 De Puta Madre ***** válasza:

[link]


Ha megnézed a képet, láthatod, hogy arra a részre nem tudsz, mert ezt nem fedi izom.

2011. márc. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!