Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik az eredeti Danabol a...

Melyik az eredeti Danabol a kettő közül? (linkek lent) és mit érdemes figyelni a "szivecskéken" a kidolgozásukat, mennyire lapos stb. kösz a válaszokat.

Figyelt kérdés

[link]



[link]


2011. márc. 14. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:

srácok értsétek már meg hogy ezt nem lehet tudni!

hiába mondja majd valaki hogy az első vagy második!

van 1 ismerősöm aki úgy megvezet bárkit hogy észre se veszed hogy hulladékot vettél,olyan csomagolásban adja át a cuccot hogy el se tudnád képzelni hogy már rég nem az van benne,hanem valami szemét és ugyan úgy néz ki!

és az a k@rva vicces hogy még jót is tesz a sok h@lyével mert nem kapnak ilyen cuccot ész nélkül! el kéne felejteni a koxot hacsak nem vagy versenyző,de akkor nem itt kell kérdezősködni hanem az orvosod felírja

2011. márc. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

értem..az hogy versenyző valaki vagy nem az nem ide tartozik! de az eléggé gáz hogy manapság semmiből nem lehet jót venni csak kamu szart! jobb esetben algopirin-van benne vagy semmi..rosszabb esetben pedig metiltesztó..egyáltalán lehet most jó szemes cuccot venni?

vagy mind fake szar..........

2011. márc. 14. 22:36
 3/6 anonim ***** válasza:

lehet! de aki a termek mögött ajánlgatja a "minőséget"

az 50% hogy kamu. nekem tavaly elég megbízható forrásom volt(nem használtam csak osztottam)de már nem foglalkozok vele.

2011. márc. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A helyedben nem foglalkoznék szemes cuccal. Ez sajnos egy ilyen játék... Szerezz olyan embertől, aki versenyzőknek oszt.
2011. márc. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most tényleg nem baszogatásból mondom, de annak, aki ilyet kérdez, még jó pár év edzés helyes táplálkozás és INFORMÁCIÓSZERZÉS szükséges.
2011. márc. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugy mondták hogy egyik ismerösöm ezzel foglakozik és hát na szoval azt monta hogy amin m betü van az az eredeti de aba csomagolásba dja el amibe akarja :D
2011. nov. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!