Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tojást ti hogy eszitek?

Tojást ti hogy eszitek?

Figyelt kérdés
Ugye rengetegszer felmerül a tejjel kapcsolatban, hogy a benne levő fehérje nem szívódik fel a telített zsírok miatt. A tojássárgája tudtommal ugyancsak tele van telített zsírokkal. Ez nem akadályozza a felszívódást? Vagy jobb lenne csak a tojásfehérjét enni?
2011. márc. 15. 00:03
 1/8 anonim ***** válasza:
nem jobb lenne, hanem az lenne a jó
2011. márc. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Én úgy, hogy vékony lapokra vágok erdélyi szalonnát, megsütöm, majd 2-3 tojást ráütve tükörtojásnak készítem el. Villával, késsel és vajas sonkás zsemlével fogyasztom.
2011. márc. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 clint ***** válasza:
megfőzve a sárgáját ki tudod venni egy kiskanállal.
2011. márc. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Gyakor ***** válasza:

Rántottának csinálom meg. Szoktam még a serpenyőbe mellérakni egy konzerv gombát vagy babot is :)


[link]

2011. márc. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Neji ***** válasza:
Rántottaként,kolbásszal:) de szoktam tükörtojásként is sült krumplival.
2011. márc. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
felszívódás szempontjából jobb ha kiveszed a sárgáját,úgy ahogy Clint javasolta.van,hogy én is így eszem,csak a fehérjét.
2011. márc. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hemendex, bekendex! Azt szeretem de nagyon vagy tojás rántotta vöröshagymával!
2011. márc. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 clint ***** válasza:

a probléma az, hogy ahhoz, hogy egy jó adag proteint zabbants tojásfehérjéből ahhoz egy dobozt kéne megenned. 10

db tojás fehérjerésze kb 30-40 gramm, azaz napi szinten egy doboz, és ez csak egy étkezés, a másik, hogy akit fingat, annak ajánlom valami emésztőtabletta szedését.. :D

2011. márc. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!