Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » MI értelme van annak hogy a...

Ledzep kérdése:

MI értelme van annak hogy a rocky c filmben stallone tojást iszik?

Figyelt kérdés

tényleg hasznos lehet, vagy csak filmes dolog

jobban nőnek az izmok tőle?

ha igen akkor edzés előtt vagy után ajánlott ?


2011. aug. 25. 19:02
1 2
 1/17 dirtboy ***** válasza:
77%

76-ban még szerintem nem tudták hogy nyersen nem ér semmit,csak negatív hatása lehet.

ezzel meg válaszoltam a másik 3 kérdésedet is.

2011. aug. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
31%
Csak nyers tojás fehérjét ajánlott meginni azt is csak azért mert sokkal több a fehérje tartalom benne mint kisütve.
2011. aug. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Gripp ***** válasza:
Semmi értelme nyersen fogyasztani! Egyrészt szalmonella-fertőzést is összeszedhetsz, másrészt ha keményre főzöd a fehérje felszívódása és hasznosulása is jobb. Eheted edzés után 45-60 percel.
2011. aug. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 dirtboy ***** válasza:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:14


ne írogass már baromságokat,nyersen a tojás semelyik részét nem ajánlott meg inni,és a nyers tojásból nem tud a fehérje hasznosulni úgy hogy felesleges inni,a szalmonelláról nem is beszélve

2011. aug. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 dirtboy ***** válasza:
tessék olvassátok,kérdező is meg 2-odik válaszoló is: [link]
2011. aug. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

köszönöm

de főzve kb mennyit ajánlot?

mittom én ha egy elég rendes edzést csinálok mondjuk 2 izmot rendesen megdolgoztatok, akkor mondjuk egy 10 tojásos omlett?

vagy hogy ?

2011. aug. 25. 20:08
 7/17 anonim ***** válasza:

egy nagyobb tojásban kb 6g fehérje van

számold ki


ha edzel, akkor naponta 2g/1kg -t kell számolni

2011. aug. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
mármint fehérje: 2g/1kg testsúly, tehát ha te vagy 60 kg akkor 120 g fehérje kell
2011. aug. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 dirtboy ***** válasza:

10 tojás az kb:60gramm protein sárgájával együtt,csak tojásból nem lehet fedezni az egész napi szükségletet.

ha csak edzés után-t kérdezed akkor 4-5 elég,de nem halottam még olyanról hogy valaki edzés után csak tojásból fedezni a proteint./én este eszek tojást/

szerintem vegyél egy biotech nitro pure whey gold-ot az olcsó és gyors felszívódású,edzés után tökéletes,egy adag 160ft

2011. aug. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

nem csak tojásból fedezem, csak próbálom natran bevinni, és kerülni a kiegészítőket

mert több haver is úgy járt hogy felfújta őket és utánna meg olyan lett minden mint a puding

és csak 2-3 ét maradt ki az edzésből

2011. aug. 25. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!