Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi tápanyag kell az...

Mennyi tápanyag kell az aktuális testsúly fenntartásához?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy tömegelésnél Testsúly kilogrammonként 2g fehérje 80 esetében ugye 160,szénhidrátból meg 5g...

De a testsúly fenntartásához milyen arányok kellenek?


2011. márc. 15. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
attól függ végzel-e fizikai munkát,mennyit mozogsz...stb!
2011. márc. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Leginkább az életmódodtól és az anyagcserédtől függ.

Vannak, akik 5-6 g szénhidrát/tskg-al is tartják a súlyukat, vannak akik ettől már híznak, de olyanok is, akik fogynak.

Ki kell tapasztalni. Kezdd el 5g-al a szénhidrátot, és 2 hét múlva mérd meg magad.

2011. márc. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát persze konditeremi edzés keményen,csak nagyon kemény évem van az egyetemen és nem tudok kajával meg mindennel foglalkozni,és megpróbálnék minél kevesebbet veszíteni a testsúlyomból ehhez kéne egy két ötlet.75kg/172cm - testzsirszázalékom nem több 12nél
2011. márc. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
bocs az öcsém acc-járól írtam mert ő volt bejelentkezve...
2011. márc. 16. 07:07
 5/6 anonim ***** válasza:
a ch-t lejjebb lehet venni a fehérjét emelni+glutamin
2011. márc. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kajával foglalkozni biztos van időd, én napi 60 perc alatt elkészítem egész napra a kajámat, és én elég sokat pepecselek is vele. Rizst megfőzni 15 perc, csirkét/halat elkészíteni maximum 30 perc, zabpehely, gyümölcs, zöldség, turmixok meg adottak. Bedobozolod, aztán ha kajás vagy, csak előveszed és eszel. Simán össze tudod hozni, és ebben biztos vagyok, mert én is egyetemista vagyok és nekem is leköti az időmet.

Ha kemény a suli, akkor a szénhidrátból ne nagyon vegyél vissza, a fehérjére meg dobjál rá még 20%-ot és garantáltan nem fogsz fogyni.

2011. márc. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!