Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nyárra szeretnék látható...

Nyárra szeretnék látható izomzatot, ehez mit hogy kell tennem (bővebb. alul)?

Figyelt kérdés

17/F vagyok

56-57 Kg és 178 cm szóval vékony típus vagyok.

Sokat eszem de ezt örököltem, nem tudok hízni...(szerintem ez nem rossz tulajdonság :D)

Semmit nem tudok a testedzésekről.

Itthon van 2db 2Kg-os súlyzóm.

Most el szeretnék kezdeni úszni hetente 2-3X.(eddig mindig úsztam de most már nyár óta nem voltam)

Felhúzódzkodásnál 12-14-et tudok megcsinálni.


Hogy tudnék 1-2 hónap alatt látható izomzatot elérni?


(mivel vékony vagyok így pl. felüléseztem 2 hétig és már picit látszott szóval szerintem szálkásítani már nem lehet.)


2011. márc. 16. 15:54
 1/9 A kérdező kommentje:

Edzőterembe nem szeretnék járni mert nincs pénzem rá.

Úszásnál miben ússzak hogy fejlessze az izmot?Mi a legjobb?

(pillangózni nem tudok)


Nem kigyúrt szeretnék lenni csak azért valamennyi izmot fel szeretnék szedni.



Ha kinyújtom a kezem egyenesen és úgy lemérem a bicepsznél centivel akkor az: 25,3cm

2011. márc. 16. 16:00
 2/9 anonim ***** válasza:
Alapvetően csodát...
2011. márc. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1-2 hónap alatt rendes étrenddel, súlyzós edzéssel, megfelelő mennyiségű pihenéssel sem lehet szinte semmit sem elérni!
2011. márc. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

GreenTea


"Úszásnál miben ússzak hogy fejlessze az izmot?Mi a legjobb?"

Mindenképpen folyadékba, én személy szerint a vizet ajánlanám.

Na de komolyan: Olyan nincs hogy nem tudsz hízni.. olyan van hogy nem eszel eleget. Ha elég alacsony a testzsírod akkor már látható az izomzatod, de gondolom te egy kis pluszt szeretnél. Na ehhez viszont kéne a súlyzós edzés, mert az úszás kevés lesz.

2011. márc. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

ma mindenki poénos formáját hozza? ? :D

sokat eszek.többet mint jópár "húsos" oszt. társam

2011. márc. 16. 21:00
 6/9 anonim ***** válasza:

GreenTea


Én elhiszem neked, hogy többet eszel mint a dagadt osztálytársaid, de abban biztos vagyok, hogy ha nem hízol, akkor valamit nem jól csinálsz. Írd le mi az a sok kaja amit eszel egy nap és meglátjuk...

2011. márc. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

reggel: ált.2 kakaó valami édességgel (3-4gofri stb...)

Suliban 2 szenyót benyomok

A menzás kaját általában megeszem de mikor hazaérek akkor eszek 2-3 szendvicset kakaóval

este pedig szokott lenni sült,főtt dolgok meg leves abból meg annyit eszek mint egy felnőtt. (kiindulva a szüleimből,és haverjaim szüleiből)


+ azt szokták mondani ha későn eszel akkor hízol stb. , hát én kb. 9 körül eszek vacsorát

2011. márc. 16. 21:34
 8/9 anonim ***** válasza:

GreenTea


Na most hogy leírtad elárulom neked, hogy ez egyáltalán nem sok. Erről beszéltem, hogy lehet, hogy többet eszel mint egy hájas osztálytársad, aki napi 3 hamburgeren él, és a rendszertelen szar kajálástól kövér, de attól ez még nem sok.

Ha fejlődni szeretnél, akkor rakjad rendbe a kajádat és járj el edzeni.

2011. márc. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ez nem sok, és még csak nem is megfelelő kajálás. semmi köze nincs a normális étrendhez. Te akartál választ kapni akkor miért okoskodsz??
2011. márc. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!