Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék elkezdeni balettozni...

Szeretnék elkezdeni balettozni, nagyon elkéstem?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és egészen 2 évvel ezelőttig versenyszerűen sportoltam (öttusa)
2009. febr. 21. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hobbi szinten megpróbálhatod, de a komoly balettozók már 4-6 éves korban elkezdnik. Szerintem nagy reményeket ne fűzz hozzá.
2009. febr. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ milyen szándékaid vannak.MErt profi balett táncos már nem leszelt már kb. 12 évvel ez elött el kellett volna kezdened.De valamilyen szinten elsajátíthatod a balett fortélyait.ÉS hobbi szinten csinálhatod.
2009. febr. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan kezdd el! Mivel előtte is mozogtál, szerintem könnyebben fog menni a tanulás. Lehet hogy egy tehetség van benned. De ha nem akkor is csinálhatod, ha élvezed akkor biztos ügyes leszel.
2009. febr. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Így van, profi táncos nem leszel már, ahhoz gyerekkortól kell elkezdeni erre a mozgásformára edzeni, formálni az izomzatodat. Másrészt az öttusa egészen más izomzatot kreál, mint a balett.

De ha profi nem is leszel, nagyon szépen fogja formálni az alakodat, a tánckészségedet, és a kitartásodat, fájdalomtűrésedet- bár ezt sportolóként Te is tudod.:)

Hajrá!

2009. febr. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az előző válaszadóknak igazuk van: profi már nem lehetsz, de attól függetlenül lehet, hogy nagyon jól elsajátítod a balett fortélyait. Ha vágysz rá, hogy tanuld, akkor vágj bele!


Én is jópár éve szerettem volna gitározni, és mégis csak most fogtam neki, mert nem voltam olyan "rámenős", hogy intézkedjek ez ügyben és hogy a szüleimet kéreljem. Most kicsit nehezebben megy, de meg lehet szokni mindent! Am 14 éves vagyok, szerintem 2-3 év múlva már nagyon jól menni a gitár, ahogy neked is a balett, ha nekifogsz! :)


Sok sikert! ;)

2009. febr. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!