Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Biztos idióta kérdés, de...

Biztos idióta kérdés, de miért vagyok képtelen normálisan kivitelezni a hasizomerősítő gyakorlatokat?

Figyelt kérdés

Már előre félek elkezdeni, mert tuti sírás lesz a vége:S

Tök ciki, nem találkoztam még ilyen problémával, de egyszerűen nem tudok normálisan hasizmot erősíteni. ha elkezdem csinálni, mindenem fáj - nyakam, derekam -, csak a hasizom nem. Tudom: nem szabad a fejet feszegetni, a derekat le kell szorítani, és a MELLKAST emelni. De nekem nem megy:S:S A mellkasomat nem tudom normálisan megemelni, és mindig a fejemet húzogatom. Totálisan gáz:( Újabban már nem is csinálok inkább hasizomerősítőket, mert egyrészt így semmi értelme, másrészt meg csak rosszul érzem magam a bénaságom miatt.


2011. márc. 16. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
hasprést csinálsz vagy felülést?
2011. márc. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

csinálj rövid felülést. az kegyetlenül nagy izom lázat eredményez de csak a has felső részén.

lefekszel a földre hajlított térddel a derekad a földre szorítod és a kezeiddel keresztben a vállad fogod, ha jól csinálod 20-30 felülésnél már igen kellemetlen lesz a bora és szegycsont alatti részen. és sok gyakorlást ha ez megy utána a teljes is menni fog. ha meg a hasad alsó részét szeretnéd edzeni akkor a lábemelés.

ez meg olyan hogy nyújtott lábbal leülsz a döldre és a kezeidet megtámasztod mögötted és háradölsz egy 25-30 fokot közben a lébaidat megemeled terpeszt csinálsz bezárod stb. ha nem okoz gondot akkor egyre kevesebbet dösz hátra és egyre inkább a derekad mellé helyezed a kezeidet ha már úgy is megy hogy a kezedid a derekad mellt van és a spicced a szemed előtt van akkor az profi :)

gyakorlás

2011. márc. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi mindkettőtöknek. Amúgy általában haspréssel van a gond. Teljes felülés az megy.
2011. márc. 16. 21:48
 4/4 A kérdező kommentje:
őő mmint utsónak kösz:)
2011. márc. 16. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!