Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám edzeni a...

Hogyan tudnám edzeni a csípőmet? Annyira rühellem, hogy az egyik barátnőmnek tök szép a csípője, dereka, lába, mellkasa, cicije. Persze azt mondja magáról, hogy dagadt. Én is így vagyok ezzel, de én tudom hogy dagadt vagyok.

Figyelt kérdés

A többi csaj miért vékonyabb mint én? Tudom az sem normális ha túl sovány az ember, de a csípőm annyira nem tetszik...Sőt, ami a legrosszabb, hogy a ruhák sem állnak olyan jól nekem, mint a többieknek.

Előre is köszi a segítséget:)


2009. febr. 22. 11:23
 1/6 A kérdező kommentje:
jah és bocsi, hogy a számtech, meg az internet részbe írtam ...kicsit kómás vagyok mostanában:)
2009. febr. 22. 11:28
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Egy-két kép sokat segítene abban, hogy helyes véleményt alkothassunk.
2009. febr. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

A kulcsszó: kontrollált aerob edzés és ésszerű (!!!) diéta.

Ehhez nem kell semmiféle edzőterembe járni, csak akarni kell.


Befektetés: egy pulzusmérős óra. Polar gyártmányút vegyél, ez a csúcs, kicsit több (nem többszöröse, de több), mint a többi, de atompontos! Szerintem megéri befektetni, ha tényleg komnolyan gondolod.

Aerob edzés: guglizd meg.

Diéta: Szerintem tudod, mit kell enni és mikor :) Bár a nőknek általában elő kell írni :)) (bocs)

2009. febr. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én VÉLETLENÜL ismerlek,mivel én vagyok a legjobb barátnőd!:D

Nem vagy te ronda!Ki van úgy vele,h teljes mértékben elégedett az alakjával?:D

Ha meg mégis nagyon zavar,ott a mozgás.Neked ott van a tánc:)(másoknak:együtt járunk oda:D),és ha pölö tudod,h mid nem olyan jó(mert nagyon szép derekad van!),akkor próbálj olyan ruhákat viselni,amik elrejtik azokat a részeket,vagy "jobbnak" mutatják be,viszont kiemeleik a csipődet.például:D


UI:TESTTÖMEGINDEX!!!!!!!:)

2009. febr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is ez volt a problémám. Próbáld ki a hullahopp karikát. Gyakorold először magában, utána meg töltsél bele mondjuk rizst (jó tele legyen). Nekem már 1 hónap után látható volt az eredmény! És kellemes mozgásforma is, én nagyon szeretem. Próbáld ki, nem drága, én 1200-ért vettem egy karikát. De nem szabad 10 percnél tovább használni egy nap. Sok sikert kívánok Neked a céljaid eléréséhez!
2009. febr. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
53%
nekem a szobabicó kezd bevállni, a derekamon már nagyon látni a váltotást, de a csípőmön is kezd, napi 1 órát tekerek esténként és még csak 12 napja csinálom. szerintem a hastánc is nagyon jó, mi a lányommal el akarjuk kezdeni.
2009. febr. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!