Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Danabol vagy Methandienon...

Danabol vagy Methandienon szedésénél érdemes felmenni napi 4-szemig? (reggel 2 este 2) felvezetés lenne meg közben Provi a kúra végén pedig Zita+Clomid.

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 23:15
1 2 3
 1/26 anonim válasza:

én nem szednék belőle napi 3-szemnél többet..

de a te tudod:)

2011. márc. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 clint ***** válasza:
nem!
2011. márc. 20. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

ezeket komolyan "furán" de jó olvasni :D

nem mintha táplálék lenne amit írtál, de edd! kíváncsi vagyok az eredményre!

2011. márc. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

tomiboy....Clint:köszönöm a válaszokat!!

neked is utolsó a semmit...f@szfej:)

2011. márc. 20. 09:08
 5/26 anonim ***** válasza:

"utolsó" - alias én.

ha konstruktívabbra vágysz:

danabol, Methandienon --> szteroid alapú, hormonhatású készízmények, nemdebár? :)

egyszerűen felesleges mérgek a testednek. ezt nem kell elfogadnod, le is szólhatsz, igazából teljesen mindegy, és komolyan kíváncsi vagyok mit hozol ki velük 1-2 hónap alatt. de frankón, sok sikert! az izomfejlődésed érdekelne, a májad, veséd állapota viszont (szintén frankón) nem érdekel, de Téged kéne hogy érdekeljen! :)

2011. márc. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

"utolsó": értem hogy mire gondolsz és bocs hogy elragadtattam magam...:S

már nem az első kúrám lenne..anó régeben már csináltam egyet hogy miért:178cm és 54kiló voltam keményen edzettem

meg toltam befele a több 10000ft-os táplálék kiegészítőket

meg persze normális iszonyat kaja de 1év-elteltével feljött rám 2kiló:S meguntam össze raktunk egy szemes kúrát és lás csodát azóta 76kiló vagyok..de nem bírom abbahagyni többet akarok akár még versenyezni is;)

az életem teszi ki ez a sport és ha kell fel is áldozom érte nem érdekel...bár lehet most nem szemest kine tolni hanem szurist pld Sustanon vagy Omnadren.....

2011. márc. 20. 11:44
 7/26 anonim ***** válasza:

Wow!

nem kell elnézést kérned! de nagyon tisztellek hogy megtetted, és sok sikert kívánok! tudom milyen az ha valamiért élsz és az nem éppen egészséges..

Komolyan sok sikert és olyan fejlődést kívánok, amit megérdemelsz! hajrá!!!

2011. márc. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

a következő kúrámat május körül tervezném..ú

van olyan haverom aki tud segíteni és velem edzeni miközben kokxolok..de etől fügetlenül kérném a véleményeteket,tanácsokat azzal kapcsolatban hogy szuris vagy szemes cucc legyen?...

nem 16-éves hobbygyúrós f@szfej vagyok aki a strandon akar feszengeni...lebeszélni tuti nem tudtok!! de ha van olyan köztetek aki szivesen ellát tanácsokkal azt megköszönöm és meg is fogadom..

2011. márc. 20. 11:57
 9/26 A kérdező kommentje:
köszi..azért kértem elnézést mert nem volt jogom leszólni,megsérteni mivel nem rosszat akartál:)
2011. márc. 20. 12:04
 10/26 anonim ***** válasza:

itt fórumon nem szoktak törődni ilyenekkel..

remélem egy ilyen korrekt embernek majd csak adnak még korrekt, jó tanácsokat! :)

2011. márc. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!