Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A hasam alsó része hájas és...

A hasam alsó része hájas és kidudorodik. Ha minden reggel és este megcsinálok 50-50 hasizomgyakorlatot (alkartámasz és térdfelhúzás) és minden héten emelem tízzel az adagokat, akkor eltünhet egy idő után? És ha igen, akkor milyen hamar?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 15:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Diéta + futás
2011. aug. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem.. Testtartás.
2011. aug. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
mintkét válaszolóval egyetértek
2011. aug. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
0%
Csinálj felüléseket..Elősször gyorsan,akkor égeted a zsírt...Majd lassan,akkor pedig az izomzatot növeled.!
2011. aug. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

egy büdös felülést ne csinálj, teljesen baromság, elba***a a gerincedet, de ezt milliószor leírták már ezen az oldalon


a diéta+futás a leghatékonyabb a nyűgödre :)


felülést ne, max kis haspréseket, félfelülés, ha úgy tetszik, de az egész, normális felülés elcseszi a hátgerincedet, akkor már inkább a has..

2011. aug. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16:20 maradj csendben.
2011. aug. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

16:20 tényleg hülye.

felülés helyett hasprés

a diétás mizériával pedig egyetértek

2011. aug. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
16:20 és 16:35 is hü lye a felülés tényleg b assza a gerincet a hasprés meg eredménytelen ezt konditerembe találták különböző anyagokat szedő ba rom állatoknak és látod az eredmény egy teljesen elfdeformálódott has fal amitóől jóformán hányni tud az ember "Rony coleman" szernélkül meg teljesen eredménytelen énse hittem el előszőr mikor hallottam de mikor ilyen 100 feletti cucost tolsz hasprésből meg még megkombinálod mással és a végére sz@rt se kapsz lábemelés a legjobb gyakorlat érezni fogod valószínűleg hogy sokkal nehezebben is bírkózol meg vele , persze i lyenkre gondolok hogy lábtolás ahol folyton levegőbe a lábad és vízszintesen tolsz lábad de mondom kb összes lábgyakorlat tökéletes
2011. aug. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Utolsó csak nem a fegyencedzésben olvastad? Az a könyv nem biblia akkor sem ha sokan akként kezelik szégyent hozva ezzel a saját súlyos gyakorlatokra. A sok birka aki mindent elhisz amit olvas az csak az edzésprogram részét olvassa el.

A hasprés egy jó gyakorlat és pont, a lábemelés is az.

2011. aug. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha igazad lenne nem kéne a kondisoknak tápanyag kiegészítőt szedniük meg egyébb anyagokat az a gond ezzel csak hogy az egész optikai izom tehát ha hasba vágnak akkor igen csak nézel , hogy miért nem védd az a "izmos has " Mondjuk ki ez Bolero izom ha nem hiszel nekem érdemes lenézned egy normálisabb box terembe leginkább Thai box terem ,de akármelyik megteszi és meglátod mikor has erősítésként ütögetik , hogy mennyire nem véd ha esetleg neked is ilyen jelleggű hasad lenne . És senki ne mondja hogy a jobb boxolók azért bírják kicsit jobban ha hasba vágják mert kiö lik a hasukból az ideget mert kinevetem azonnal az a igazi edzett hasfal és ha megnézed egy átlagos boxoló edzés tervét akkor a hasprés az olyan nincs pl nálunk edzésen ku rva sok láb emeléses hasvan meg van hogy felülés utóbbinak praktikusságát nem érzem de ez nem lényeg . A has ütögetésre mielőtt valaki reagálna " és ha nem ideg kiölés miatt ütik a hasat akkor miért te fa sz " csak hogy idézzem a sejthető választ stílust is vittem bele . Azért mert ezek is hasizom erősítők csak ésszel kell csinálni mert ha túl erősen ütik akkor nem ki edzeted a hasad hanem mivel ugyebár nem bírja azt a hasfalad rendesen tompítani szét vereted magad combot is lehet így edzeni plusz még ezeka gyakorlatok segítenek elfogadni a fájdalmat ,de már nagyon eltértem a témától szóval nem folytatom ezt a vonalat a lényeg lábemelés rulez ez egy régi technika és tényleg a legjobb főleg ha bevezeted azokat a gyakorlatokat ahol a gyakorlat végéig nem pihen a hasad azaz a lábad nem rakod le .
2011. aug. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!