Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A pilates-szel mennyire tudom...

A pilates-szel mennyire tudom formálni az alakomat? Vagy valami más javaslat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 14:51
 1/3 anonim válasza:
89%
Azzal nagyon is tudod :) Én kb. 5 hétig csináltam, szépen formálta az alakomat. Azért hagytam abba, mert nekem túl lassú,túl nyugis volt,nekem a pörgős,gyors sportok valók :). De alakformálásnak tökéletes.
2011. márc. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A pilates elsősorban tartást javít,megerősíti a hasat,alsóhátat.Gyakorlatilag egyszerű gerinctorna,csak új néven.

Mivel a kalória felhasználása minimális ezért alakformálásra nem az igazi.Persze egy edzetlen embernek lehet ez is fárasztó.

És akkor el is jutottunk oda,hogy mitől formás a női test.

Vékony derék,formás farIZMOK.

Tehát ha formálódni szeretnél akkor a testzsírt kell normális szintre hozni diétával és magas kalória felhasználású edzéssel pl spinning.

A formához meg egész testes konditermi súlyzós edzés kell.

Viszont abból a szempontból jó a pilates,hogy megtanítanak rendesen hasazni,meg homorítani.

2011. márc. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, sokat segítettél. Én rendszeresen sportolok, csak valami kiegészítő dologra gondoltam, mert amit én csinálok az inkább a lábat erősíti.
2011. márc. 25. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!