Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel az életmóddal mire...

Ezzel az életmóddal mire számíthatok? Nem fogyni akarok, leginkább csak formálni az alakomat. Részletek lent.

Figyelt kérdés

Tehát 14/L vagyok,160cm és 53-54kg.Ez végülis nem lenne sok,csak sok a háj,kevés az izom.Na és ezen szeretnék változtatni.

Szóval ha csak ásványvizet és esetleg gyógyteát iszok,nem eszek rágcsálnivalókat,pékárut és tésztaféléket nagyon keveset eszek(naponta max. 1kisebb szelet kenyér).Tojást,csirkehúst és zöldséget-gyümölcsöt eszek többet.Mellette hetente 5x 45percet kocogok és hetente 3-4x megcsinálom a www.youtube.com -on található van öt perced videót.


Tudom,hogy csodára nem lehet számítani,de egy picit jó lenne ha suliig formálni az alakomon.

Előre is köszi válaszokat.


2009. aug. 16. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hogyha ezt az életmódot folytatod, suli ideig folyamatosan tudsz formálódni, de ezekután is folytasd. Mert ha abbahagyod, akkor csak rosszabb lesz szóval csak folyamatosan csináld.
2009. aug. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

persze,hogy folytatni fogom,folyamatosan,hogy szép alakom legyen:)

köszönöm a válaszodat!

2009. aug. 16. 19:41
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Tisztelt fogynivágyó.... egyél 5-ször egy nap keveset,pontos időben,és 3 l sima vízet,édességet eggyáltalán ne:):)
2009. aug. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
a legegyszerűbb amit ajánlani tudok, ha elfogadod önmagad úgy ahogy vagy és nem próbálsz meg beleolvadni a mai "állítólagos nő ideálok" világába. Úgy vagy szép ahogy, és aki ezt kétségbe vonja az csak irigykedik arra, hogy te meg mersz enni egy baromi finom kakaós csigát vagy akármilyen péksütit bűntudat nélkül. Élj a mának, ha ott az a rohadt kakaós csiga edd meg és kész! Akik szeretnek úgy szeretnek ahogy vagy, ne érdekeljen más véleménye... Én sem vagyok csontkollekció, van rajtam egy kis husi de mégis teljes életet élek és boldog vagyok... szard le a többieket.... =)
2009. aug. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
majdnem teljesen igaza van az utolsó válaszolónak, tényleg csak akkor válts életmódot, ha úgy érzed, hogy a te érdeked, és ne azért, mert valaki rá akar venni...de azért ne szard le őket, mert biztos csak jót akarnak, kivéve azt, aki nagyon csúnyán beszól (ha van olyan). és tényleg irigyellek azért, mert meg mersz enni egy baromi finom kakaóscsigát:D
2009. aug. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
01:15-ös válaszoló vagyok! Nem kell irigykedni =D .. egyél meg te is egyet! És igenis sz*rd le a többieket! Ha te jól érzed magad a bőrödben minek akarsz rajta változtatni? Amúgy meg nem a külső a fontos hanem a belső értékek... mert ha kívülről egy plázacica vagy de belülről meg egy hülye p*csa, nem hiszem hogy sokra fogod vinni... =) Igazam van vagy nincs igazam?
2009. aug. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
előző előtti vagyok:akkor azt hiszem, a második igazad vant választom:P most nem kérek kakaós csigát:D
2009. aug. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nem tudom de kibírhatatlanul fáj a lábam,úgyhogy futni nem tudok most.De figyelek mit eszek és itthon próbálok tornázgatni.Egyébként a barátnőim szerint nem hájas vagyok hanem hülye h azt gondolom,hogy sok a hájam.De egyébként tény h van rajtam,ha tükörbe nézek látom,és nem csak odaképzelem,mert meg is tudom fogni:(

Ne beszéljünk többet a kakaós csigáról,mert már nagyon kívánom:D És pechemre van süti:( úgy érzem muszáj ennem belőle egyet:(

köszönöm a válaszokat!

2009. aug. 19. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!