Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elérni nagyobb...

Haverka kérdése:

Hogyan lehet elérni nagyobb térfogatot?

Figyelt kérdés

hogy lehetne azt csinálni,hogy az izomzatnak a tömegje nöljön meg rövid időn belül külömbféle porok nélkül

válaszokat előre is köszi


2011. márc. 20. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Tömegnövelő étrend, hozzá egy edzésterv? Vagy ez túl egyszerű? Amúgy meg a protein, tömegnövelők, és hasonló "porok" nemcsak hogy nem egészségtelenek, de hosszútávon a használatukkal még spórolsz is.
2011. márc. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

GreenTea


Ólom implantátum belültetésével! De ha csak nagyobb térfogatot szeretnél, akkor pumpálj bele levegőt!

Azért ezeket ajánlom, mert rövid időn belül akarsz nagy változást, gondolom a munka az büdös!

2011. márc. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
synthol
2011. márc. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem úgy gondoltam h amunka büdös csak sajnos elég sokat gyúrtam és nem vettem észre változást és nem értem milyért ezért kérdeztem meg mert beleuntam h szerintem nincs változás:/
2011. márc. 20. 22:53
 5/9 anonim ***** válasza:

GreenTea


Az étrended rendbe van? Ha nincs, akkor tedd rendbe és lesz fejlődés. Edzés után meg nyugodtan mehet "por".

2011. márc. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem hinnim h rendbe lenne:/ és épp ez az h én nem akarok porozni am szerintetek tej+tojás jó és utánna kondi?
2011. márc. 21. 19:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Tojás jó (csak föve, sütve, nem nyersen!), tejnek semmi értelme. Ezt a kettőt nyomni kondi előtt meg aztán pláne. A "poroktól" nem tartani kell, egészségesebb, mint lenyomni annyi tojást, ami fedezi a fehérjeszükségleted.
2011. márc. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
én elég undorítóan ettem a tojást nyersen+tej+egy kis vanilliás cukor akkor a tojást csak sütve vagy főve egyem?
2011. márc. 22. 15:39
 9/9 anonim ***** válasza:

GreenTea


Igen, nyersen nem eszünk tojást!

2011. márc. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!