Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Deszka vagy parkour?

Deszka vagy parkour?

Figyelt kérdés
Parkour vagy Deszkás? Deszkám van de nem nagyon meg bár kezdő vagyok.Parkour sztem adotság mert jól megy csak szerintem gyenge vagyok hozzá.Mindakettő jó csak nem tudom melyiket válasszam! 13/F
2011. márc. 20. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Parkour.

Sokkal mennőbbek A Damien Walter-es videók, mint pár vékonyka 50 kilós emos trükkjei, akármilyen jók azok. :DD

2011. márc. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

parkourt ne azért csináld, hogy menő legyél. igazából egyiket se azért, hanem mert szereted csinálni. :D

próbáld ki mind a kettőt, amelyik jobban tetszik, azt csináld. de csinálhatod mindkettőt is.

2011. márc. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
parkourral sokkal többre mész mint a deszkával... izmos leszel, fitt és tudsz ugrálni majdnem akárhol. én szívesen tolnám, csak ahoz sokat kéne gyakorolni meg igazából nincs is olyan baráti társaságom akikkel lehetne.
2011. márc. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ha Szlovákiában laksz közel Nagymegyerhez akkor nyugodtan ad meg a e-mail cimed.Ok Kipróbálom csak Nagymegyeren nem nagyon van ojan hely és a másik bibi hogy az Anyum ojan hogy csak egy utcában biciglizhetek -.-" egyszerűbben nem enged el a városba -.-" de ha más is lenne aki nem 13 alatt van akkor simán bárhova mehetnék :) csak mindig mindenki foglalt és soha nem ér rá! :(
2011. márc. 21. 22:55
 5/5 pat27 válasza:
parkour és nem adott ság mert 1 éve 1, voltam tesi ből most meg parkouros vagyok!!!
2011. nov. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!