Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 2 het alatt fogytam 10kg-t de...

2 het alatt fogytam 10kg-t de kicsit narancsboros vagyok es meg a hasamra szeretnek radolgozni? 15/L (eddig mindennap futottam es olyan testapolot hasznalok ami "feszesit" )

Figyelt kérdés
egyb. sok kover embernek miert barna a combja belso reszenel es a melle alatt? :S
2011. márc. 23. 08:37
1 2
 1/16 anonim válasza:
Mennyiből fogytál 10kg. Ez nagyon sok? Mit csináltál?
2011. márc. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szia!igazzabol 87 kgbol :$ es mindennap csak 320kcalt ettem es futottam mindennap. de osszeszukult a gyomrom ugyhogy nem fogom visszaszedni es eleve eletmodot valtottam
2011. márc. 23. 09:11
 3/16 anonim válasza:
Mennyit 320kc. Az nagyon kevés
2011. márc. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

GreenTea


320kcal? Remélem spóroltál pénzt temetésre! Ez koplalás! A fogyókúra kategóriában ezért biztos megdicsérnének, de ott degeneráltak vannak!

Egy 87kg-s embernek is minimum 2500kcal-ra van szüksége! Nagyon sürgősen változtass az étrendeden!

2011. márc. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

320kcal borzasztóan kevés. Vigyázz, nehogy anorexiás legyél.

Utolsónak: Ha úgy 87 kiló, hogy rengeteg rajta a felesleg, nincs szüksége annyi kalóriára, mintha mondjuk az a súly izomban lenne rajta, de egyébként igazad van, egészségtelen így élni.

2011. márc. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

320 kcal napi szinten az nagyon durva koplalás, ami egy felnőttnek is tönkrevágná a szervezetét, egy fejlődésben lévő kamasznak meg végképp. Sürgősen kezdj el normálisan étkezni, kamaszkorban végképp nem szabad koplalni - a diétázás nem az éhezést jelenti, ott is rendesen kell enni, csak nem akármit, és nem pukkadásig, de éhezni nem szabad, mert az káros. Valszeg így nem fogysz vele 2hét alatt 10 kilót, de nem is teszed tönkre magad.

Amit te csinálsz, az nem diétázás, hanem önpusztítás.

2011. márc. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Saját magadtól találtad ki hogy így fogsz lefogyni?

Nem jutott eszedbe hogy lehet nem így kéne, amit ettél azt is lemozogtad szóval 10 napig éheztél.


Legalább benézhettél volna a fogyokúra témaköbe, minden második kérdésnél írják hogy ne koplalj!!

2011. márc. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
AZERT ROHADTUL KOSZONOM HOGY ITT SZIDTOK DE KOZBEN SEGITENI NEM TUDTOK!IDIOTAK! :@
2011. márc. 23. 15:53
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"AZERT ROHADTUL KOSZONOM HOGY ITT SZIDTOK DE KOZBEN SEGITENI NEM TUDTOK!IDIOTAK! :@"


Én speciel úgy látom, hogy jelen esetben az idióták nem mi vagyunk, de legyen. A kérdésedre válaszolva: egyél sok zöldséget, igyál sok folyadékot(vizet, zöld teát), a cukros hulladékokat kerüld. A továbbiakban felejtsd el a beteges koplalást, mert feszes biztosan nem leszel tőle. Ráadásul a hirtelen fogyástól a bőrödön úgynevezett striák fognak kialakulni. Folytasd a futást, egyél mellette normálisan. Tornázgass otthon.

2011. márc. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Az utolso hozzaszolo;tenyleg idota vagy mert megint nem a kerdesre vaalszoltal
2011. márc. 23. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!