Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az ujjamra rá ejtettem a...

Az ujjamra rá ejtettem a súlyt most meg van dagadva s kék az edzésem csak félig tudtam befejezni, ilyenkor mit csináljak holnap fejezem be ennek a másik felét?

Figyelt kérdés
s a másik dolog ha valamilyen szinten tudom mozgatni az akkor nincs ugye eltörve?
2011. márc. 23. 13:20
 1/4 anonim válasza:
mennyire tudod mozgatni és ha mozgatod mennyire fáj kb 10-es skálán mert na olyan 6 felettinek érzed akkor röngeneztesd meg mert valószínű meg van repedve de nincs eltörve.
2011. márc. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
7 es körül de az ujjam vége szóval nm annyira gátolja a mozgást szóval nem tudom,ha nem mozgatom akkor csillapodik, először be akartam fejezni az edzést de nm bírtam s inkább hazajöttem...
2011. márc. 23. 13:31
 3/4 bix ***** válasza:
a kitartást értékelem, de marhagyorsan orvoshoz vele, és ne terheld. ki tudja mi lett ott, jobb esetben megrepedt csak, de ha az izületet megnyomtad, roncsolódott, stb... töntgen valószínűleg megmondja. mindenképp pihentesd...
2011. márc. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kurv.szencsegeét egy végbe le vagyok sérülve....
2011. márc. 23. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!