Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a kajakozásr...

Mi a véleményetek a kajakozásról? Érdemes így ősz végén elkezdeni? (gondolom ilyenkor már csak erősítések mennek, konditeremben és úszás) Tudtuk Érd (parkvárosi részéhez) közeli egyesületet?

Figyelt kérdés
Amúgy kajakoztam már egy évig csak nem voltam megelégedve az edzővel. Fociztam nagyon sokáig, csak a térdemet többször kellett műteni. Még a boxon gondolkoztam, de a szüleim nem engedik, meg azt már fiatalabban kellet volna elkezdenem.Ha tudtok még valami sportot amiről, még nem vagyok annyira lekésve, légyszi írjatok
2011. nov. 10. 20:22
 1/3 A kérdező kommentje:
15 éves fiú vagyok egyébként.
2011. nov. 10. 20:22
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg az mkksz.hu-n hogy van e a közeledbe egyesület és menj be beszélj velük. Szerintem elkezdheted most is, mert télen is lehet edzeni, tanmedencés edzések is vannak meg erőnléti edzések teremben. De ez függ az egyesülettől is, kérdezd meg őket.
2011. nov. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha szimpi a társaság, akkor jó ha minél előbb beilleszkedsz. Aztán majd tavasszal kimentek a vízre, addig meg sokat erősödsz és összeszoksz a csapattársakkal.
2011. nov. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!