Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ilyen futással is tudok...

Ilyen futással is tudok fogyni? Bővebben lennt!

Figyelt kérdés

Hiába taposok/biciklizek/eliptrikus trénerezek egy órát,mindenhonnan lefogytam,csak a hasamról nem.

Szeretném az edzést kiváltani inkább futásra,de sose tudok folyamatosan futni,elkezd szúrni és hadd ne soroljam.

Ha esetleg így edzenék,hogy edzés elején 2perc lassú futás,1perc gyors és ezt váltogatom 10*,majd ezután fél órát taposnék v bicikliznék,utna hasfelüléseznék,ez majd hozni fog eredményt?

Az étkezésre teljesen odafigyelek.


2011. márc. 23. 14:16
 1/8 anonim válasza:

bocsi, hogy ide irok, de ez engem is érdekelne

futok, de hasam valahogy nem megy le

2011. márc. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

semmi gond:)nekem meg se moccan és gusztustalanul nézek ki,hogy mindenhonnan lefogytam,csak hasról nem.

és kb 2 kiló felesleg lehet rajta,de ha leírom,hogy 170/50 senki sem hinné el,mindenki azzal jönne,hogy beképzelem,mert hihetetlen sok embernek,hogy aki csont gebe,az is hízhat a hasára..

2011. márc. 23. 14:41
 3/8 anonim ***** válasza:
mindkettőtöknek szól: Lehet, hogy csoda történne, ha DIÉTÁZNÁTOK is. A felülés meg egy fos gyakorlat, hasprés menjen, de attól fogyást ne remélj, arra a diéta kell. Futás maradhat.
2011. márc. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Zumbázz inkább :)(google a barátod XD)
2011. márc. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én diétázom is,és mégse:(
2011. márc. 23. 16:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Legutoljára a hasról,fenékről és a csípő környékéről jön le a zsír,ezt nemtudod befolyásolni.a futás jó lehet,az étkezésre meg nem odafigyelni kell hanem számolni mennyit eszel.Ha nem fogysz 2000 kcal-tól,majd fogysz 1800-tól,ha attól sem,akkor majd fogysz 1500-tól...a fogyás ott kezdődik h számolod a kalóriákat,mert eddzhetsz akárhogyan,ha a kalóriabeviteled pozitívban lesz,elmarad az eredmény
2011. márc. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
1000 kalóriát se éri el már a napi étkezésem,és az is délelőtt 1-2 szelet tk graham toast kenyér,12 óra után már csak natúr húst eszek illetve fehérjét,és ebből se eget rengető mennyiséget.
2011. márc. 23. 21:45
 8/8 anonim ***** válasza:
A diéta nem egyenlő a koplalással. Amit te csinálsz, az nagyon nem jó.
2011. márc. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!