Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehet a madárszárnyat...

Hogy lehet a madárszárnyat eltüntetni?

Figyelt kérdés

Elkezdtem sportolni, és rögtön ahogy elkezdtem futni járni, ledobtam 2 kgt, aminek egyébként nagyon örülök, de a felkarom alsó felén megereszkedett a bőr és csúnya madárszárnyam lett.Ezt hogy tudnám eltüntetni?Ha továbbra is futok el fog tűnni,vagy csináljak valamilyen gyakorlatot is?Van 2 kg-s súlyzóm, azzal esetleg?

L16


2011. márc. 26. 21:24
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]


Nem ráncos ennyire, de meg van ereszkedve, és ha a felkaromat a törzsemhez nyomom, akkor nagyon undorítóan kidudorodik:S

2011. márc. 26. 21:27
 2/4 anonim ***** válasza:

GreenTea


Súlyzós edzés. A 2 kgs súlyzó kevés lesz, ajánlom menj le egy terembe.

2011. márc. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2 kiló súlyvesztéstől hogy a fenébe alakulhetott kiez?? inkábbb ha 12 kilót fogynál..
2011. márc. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 De Puta Madre ***** válasza:
Eszel elég fehérjét? HA kevés, akkor az izmod épül le, és a zsír megmarad, attól lehet ez.
2011. márc. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!