Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 15 évesen érdemes még elkezden...

15 évesen érdemes még elkezdeni valamilyen sportot?

Figyelt kérdés

Idáig semmit sem sportoltam. Úszni nem tudok (nagyon víziszonyos vagyok), konditeremre meg nincs pénzem, szóval ezek kizárva...:S


15/F, köszi előre!


2011. márc. 28. 14:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

focizzál a haverokkal, vagy fussál

én 15 évesen kezdtem el bmx-ezni most 18 vagyok és olyan jó vagyok amilyen akartam :9

2011. márc. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
40%
Szerintem már nem érdemes semmit elkezdened. Lekéstél minden sportról. Egyszóval hogy is fogalmazzak... kiöregedtél na. Ez az igazság...:))))
2011. márc. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Sportolni sosem késő.A versenyszerű sporthoz viszont igen.
2011. márc. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

GreenTea


Olimpikon nagyon valószínű, hogy már nem leszel. De gondolom nem a nagy versenyeredmények miatt szeretnél sportolni. Ebben az esetben viszont szinte bármit csinálhatsz, mivel a hobbisportot bármikor el lehet kezdeni!

2011. márc. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A legjobb a futas. Nem kell hozza penz.Csak a sportcipo okozhat kissebb problemat.Ugy ertem hogy mindenkepp kolts a cipore mert nagyon fontos.De eleg egyszer megvenned,es irany. Ki tudja,talan meg hires is lehetsz ha futsz egy jo idot a maratonon.
2011. márc. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

15 évesen késő, egy sírban várd a halált, hiszen már minek csinálni bármit is?!


Amúgy vmi küzdősportot ajánlok.

2011. márc. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A versenysporthoz valószínűleg már késő, de máshoz nem. A futás, harcművészetek, foci, bármelyik jó amelyiket szeretnéd csinálni. :)
2011. márc. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Versenysportolni sohasem akartam, csak hobbiszinten.

Futáson gondolkodtam eddig is, azt valószínűleg elkezdem majd, amint beszereztem egy futócipőt.


Csak nagyon tudom utálni magam, mikor egy velem egykorú felsorolja hogy ő miket sportolt (úszott, karatézott, kajakozott), én meg nem tudok mit mondani. És eléggé balf*sznak érzem magam ilyenkor...:/


Küzdősportok is érdekelnek viszont... ebből konkrétat tudtok ajánlani?

2011. márc. 28. 17:57
 9/14 anonim ***** válasza:
biciklizés futás! Semmit sosem késő elkezdeni! A konditerembe járást ilyenkor ajánlott mert ha előbb akkor megálhatsz a növésben...
2011. márc. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

thai-box, boksz, bjj, judo, stb.

Önvédelmi rendszerekből krav-maga, és defendo. (ezek is jól megmozgatnak ám!)

2011. márc. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!